Część zajęć zacznie się we wrześniu, kolejne od października. Zajęcia na basenie odbywać się będą na terenie Wrocławskiego Parku Wodnego. Mamy dla Państwa nowe ciekawe propozycje. Wśród nich m.in.: aqua aerobic, hydrocycling, nauka pływania oraz pływanie rekreacyjno-sportowe. Mamy nadzieję, iż po wakacjach wróci promocja dla grupy Seniorów na basen rekreacyjny i znów będziemy mogli z niej korzystać.

Oferowane zajęcia są w różnych przypadkach dostępne w formie karnetu lub pojedynczych zajęć. Prosimy o szybkie zgłaszanie tak by można ew. uruchomić dodatkowe grupy. Ilość miejsc OGRANICZONA prosimy o zapisywanie się!

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

PŁYWANIE REKREACYJNO-SPORTOWE – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach dla osób umiejących pływać. Od września organizujemy wyjścia do Wrocławskiego Parku Wodnego na basen o godzinie 19.00. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

KIEDY: wtorki o godz. 19:00


NAUKA PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach nauki i doskonalenia pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa.

KIEDY: wtorki o godz. 18:00 i 19:00


AQUA AEROBIC – jest to precyzyjnie opracowany i przygotowany program zajęć w wodzie. AQUA AEROBIC to kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego, przeznaczony dla każdego, niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej i umiejętności pływania. Zajęcia w wodzie są połączeniem aerobiku, elementów pływania oraz gimnastyki korekcyjnej. Niezwykłymi zaletami wyróżniającymi aqua aerobic od innych znanych formy aerobiku są mało doceniane właściwości środowiska wodnego (tj. ciśnienie hydrostatyczne, gęstość wody, siła wyporu), dzięki którym możliwe jest przeprowadzenie bardzo efektywnego, a przy tym niezwykle bezpiecznego treningu w wodzie.

KIEDY: czwartki o godz. 19:00


HYDROCYCLING – to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. HydroCycling jest oryginalną wszechstronną metodą treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiającą kondycję fizyczną oraz wspomagającą spalanie tkanki tłuszczowej [od 600 do 1200 kcal na treningu].

KIEDY: czwartki o godz. 19:00


  

 ZAPISY:  

 Kasia Moskal
 e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl
 tel.: +48 501 158 201