PŁYWANIE REKREACYJNO-SPORTOWE – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach dla osób umiejących pływać. Od 14 września organizujemy wyjścia do Wrocławskiego Parku Wodnego na basen o godzinie 19.00. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

Zajęcia odbywać się będą we wtorki o godz. 19.00, począwszy od 14 września. Żeby grupa została uruchomiona musi zebrać się grupa 8 osób. W przypadku dużego zainteresowania zostaną uruchomione kolejne grupy. Pierwszy cykl zakończy się 14 grudnia, po świąteczno-noworocznej przerwie zajęcia ponownie będą organizowane.

godzina: 19:00 każdy wtorek

UWAGA!!! MAMY 3 wolne miejsca na każde zajęcia do 14 grudnia

miejsce: Wrocławski Park Wodny

Cena pojedynczych zajęć:

  • 14 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 15 zł – dla pozostałych osób

Cena karnetu* na 4 zajęcia:

  • 50 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 55 zł – dla pozostałych osób

Cena karnetu* na 14 zajęć:

  • 170 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 180 zł – dla pozostałych osób

* – karnet nie jest imienny i może być wykorzystywany zamiennie np. przez dwie osoby

ZAPISY:
Katarzyna Moskal
e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl tel.: +48 501 158 301

PARTNERZY:

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl