W sierpniu dla Seniorów proponujemy wspólny marsz Nordic Walking do zamku na wodzie w Wojnowicach. Tam odbędzie się przerwa będzie możliwość skorzystania z oferowanych w barze napojów chłodzących czy łakoci. Zachęcamy do udziału w wycieczce, tempo oraz trasa nie będzie wymagające i każdy będzie mógł ją pokonać.

TERMIN WYCIECZKI: 22 sierpnia 2010 roku, zbiórka o godz. 9:45 ma pętli autobusowej w Leśnicy

Z pętli autobusowej linią 137 udamy się do Lasku Mokrzańskiego, tam też zaczniemy nasz spacer. Po odpowiedniej rozgrzewce udamy się zielonym szlakiem do Wojnowic (trasa ok. 4,2 km). W większości (ok. 75% ) trasy przebiega lasem, a dojście do Wojnowic kończy się zejściem z górki. W Wojnowicach odbędzie się przerwa przeprowadzona zostanie tam seria ćwiczeń i po odpoczynku ruszymy w kierunku Lasu Mokrzańskiego tą  samą trasą.

Po dojściu do pętli autobusowej, z której ruszaliśmy, seniorzy zdecydują czy są w stanie jeszcze przejść ok. 6 km dopętli autobusowej w Leśnicy i przespacerować się po parku za zamkiem w Leśnicy.

CENA:

  • 15 zł – członkowie KAS
  • 20 zł – pozostałe osoby

W CENIE:

  • 3-4 godzinny spacer Nordic Walking
  • opieka instruktora
  • posiłek regeneracyjny (woda + owoc)
Zapisy:
Kasia Moskal
e-mail: klubseniora@fan.org.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

tel.: 508 918 428

Konto bankowe: Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław Nr konta: BZ WBK 82 1090 1522 0000 0001 1322 2027 z dopiskiem: „Wycieczka dla Seniorów do Wojnowic” oraz imieniem i nazwiskiem w przypadku wpłacania z nie swojego konta.
 
 

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl