NAUKA PŁYWANIA – serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach nauki i doskonalenia pływania, poprowadzone zostaną one przez rewelacyjny zespół instruktorów – pasjonatów sportów wodnych, dla których pływanie jest sensem życia. Dzięki ich pomysłowości, optymistycznemu podejściu i wielkiej fascynacji, każda chwila spędzona w wodzie jest wyjątkowa. UWAGA! Zarażamy pływaniem!

W związku z zapytaniami i waszymi propozycjami przygotowaliśmy wspólnie z Wrocławskim Parkiem Wodnym ofertę nauki pływania.

Pływanie to świetna forma rekreacji ruchowej, dlatego polecamy ją wszystkim: i małym, i dużym. Poprawia wydolność oddechową, wzmacnia układ mięśniowy, usprawnia ruchomość w stawach, pomaga zachować prawidłową postawę ciała, zwiększa wytrzymałość organizmu, jest sprzymierzeńcem w walce z nadwagą, wysmukla ciało i pozwala uwolnić się od stresu. Ta forma aktywności zapewni Państwa pociechom prawidłowy rozwój, przedstawi aktywność ruchową jako świetny pomysł spędzania czasu wolnego, otworzy nowe możliwości, ułatwi nawiązywanie kontaktów społecznych i, co ważne, da ujście rozpierającej dzieci energii. Ruch stanowi antidotum na siedzący tryb życia i choroby cywilizacyjne, przynosi radość, wzmacnia poczucie własnej wartości.

Wśród instruktorów, którzy wprowadzą Państwa w arkana sztuki, jaką jest pływanie, znajduje się m.in. Szymon Kujat – wielokrotny Mistrz Polski juniorów i młodzieżowców w pływaniu, rekordzista Polski juniorów, finalista Mistrzostw Europy juniorów – Dunkierka 2000, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski seniorów, dwukrotny Mistrz Polski Uniwersytetów, reprezentant Polski i przede wszystkim doświadczony instruktor pływania. Jak widać – proponujemy naukę u mistrzów!

Cykl nauki pływania trwać będzie 14 zajęć odbywających się co tydzień o godz. 18:00 począwszy od 14 września (wtorek). Żeby grupa została uruchomiona musi zebrać się grupa 8 osób. W przypadku dużego zainteresowania zostanie uruchomiona kolejna grupa we wtorki na godz. 19:00. Nauka pływania zakończy się 14 grudnia.

UWAGA!  Brak miejsc na naukę pływania GRUPA 1 – trwają zapisy na kolejną grupę

GRUPA 1 – g. 18:00 każdy wtorek

GRUPA 2 – g. 19:00 każdy wtorek

miejsce: Wrocławski Park Wodny

Cena kursu nauki pływania:

  • 260 zł – dla członków Stowarzyszenia FAN
  • 300 zł – dla pozostałych osób
ZAPISY:
Katarzyna Moskal
e-mail: kasia.moskal@fan.org.pl tel.: +48 501 158 301

PARTNERZY:

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl