Wszystkich miłośników spacerów Nordic Walking, którzy chcą poprawić swoją kondycję zapraszamy na regularne zajęcia w okresie wrzesień – grudzień 2010.

Nordic Walking FAN Team ma do zaproponowania kilka rodzai zajęć, w poszczególnych grupach mogą zostać uruchomione dodatkowe treningi w zależności od zainteresowania uczestników obecnymi treningami.

Grupa również jest w stanie poprowadzić zorganizowane zajęcia dla grup zorganizowanych (grupa powinna liczyć od 10 do 15 osób).


TRENINGI Nordic Walking FAN Team:


dla AKTYWNYCH

Jest to intensywny trening z kijkami, który zwiększa wydolność organizmu, przyspiesza metabolizm oraz modeluje sylwetkę. Systematyczny spacer umożliwia czerpanie korzyści ze stosowania prawidłowej techniki Nordic Walking. Spacer polecany dla osób, które mają już opanowaną technikę Nordic Walking oraz posiadają dobrą kondycję fizyczną.

CZAS TRENINGU: 1 godzina

ZOBACZ: terminarz na okres wrzesień – grudzień 2010


dla ZAAWANSOWANYCH

Spacer z kijami, który umożliwia szlifowanie techniki pod okiem instruktora i uczy prawidłowego oddychania podczas wysiłku. Spacer polecany osobom, które miały styczność z Nordic Walking.

CZAS TRENINGU: do 2 godzin

ZOBACZ: terminarz na okres wrzesień – grudzień 2010


dla SENIORÓW

Spacery poświęcone Seniorom. Spotkania umożliwiają szlifowanie techniki Nordic Walking pod okiem instruktora z dostosowaniem tempa marszu oraz zestawu ćwiczeń do grupy Seniorów.

CZAS TRENINGU: do 1,5 godziny

ZOBACZ: terminarz na okres wrzesień – grudzień 2010


dla POCZĄTKUJĄCYCH

Na spotkaniu uczestnicy uczą się podstawowych zasad Nordic Walking. Instruktorzy pokazują prawidłowy krok oraz poprawiają błędy podczas spaceru. Spacer polecany dla osób, które nie miały styczności z Nordic Walking.

CZAS TRENINGU: do 2 godzin

ZOBACZ: terminarz na okres wrzesień – grudzień 2010