Już od piątku w Magnolia ParkDni Dobrego Zdrowia, które organizowane są przez sklep MegaSenior. W dniach 5-7 marca w Centrum Handlowym będzie można zapoznać się min. z techniką Nordic Walking, przeprowadzić badanie słuchu, prezentacja oferty Centrum TeleOpieki.

Spotkania będą się odbywać okresowo w sklepie MegaSenior w Centrum Handlowym Magnolia Park w ciągu 3 (trzech) dni sprzedażowych: piątek, sobota, niedziela.

Spotkania mają na celu uświadomienie, jak ważne jest dbanie o zdrowie w wieku senioralnym. Każdy cykl spotkań będzie miał inną formę oraz różnych zaproszonych przedstawicieli firm oraz instytucji medycznych. Przez wszystkie dni cyklu uczestnicy spotkań będą mogli wygrać cenne nagrody firmowane znakiem MegaSenior.

Nagrody przewidziane na 5-7 marzec:

  • chwytak – narzędzie ułatwiające chwytanie i przenoszenie przedmiotów,
  • zestaw słuchawkowy Bluetooth,
  • oraz wiele innych cennych nagród,

Warunkiem uczestnictwa jest odwiedzenie sklepu MegaSenior w C.H. Magnolia Park w dniach cyklu oraz wypełnienie ankiety, Regulamin konkursu ankietowego dostępny na stronie www.megasenior.pl oraz w sklepie MegaSenior.

Cykl spotkania 5,6,7 marzec 2010 rok:

  • piątek (5.03.2010):

a. Od godziny 15 do 20 w sklepie MegaSenior będą przeprowadzane bezpłatne przesiewowe badania słuchu. Badanie odbędzie się dzięki współpracy ze specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Osób z Wadą Słuchu z ul. Braniborskiej 2/10 www.osrodek-pzg.24×7.pl

b. W czasie badań będzie można samemu testowo sprawdzić czy dobrze słyszymy,

c. Specjalista z ośrodka będzie opowiadał o słuchu, dolegliwościach związanych z chorobami słuchu, terapii oraz o typach badań przeprowadzanych przez ośrodek.

  • sobota (6.03.2010):

a. W godzinach popołudniowych na terenie Magnolia Park pokaz Nordic Walkingu w wykonaniu instruktorów Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN www.fan.org.pl, [pokazy będą o godzinie 14.00 i 16.00]

b. W sklepie MegaSenior możliwość zapisania się na spotkania Nordic Walkingu we Wrocławiu,

c. W dniu pokazu specjalne rabaty na kijki do NordicWalkingu w sklepie MegaSenior,

d. W czasie pokazu instruktor będzie opowiadał jak dobierać kijki, na co zwracać uwagę przy doborze sprzętu.

  • niedziela (7.03.2010):

a. Od godziny 14 w sklepie MegaSenior pokaz sprzętu pomocnego osobom, które pozostają na długie godziny w samotności i obawiają się, że w tym czasie mogą być pozbawione podstawowej opieki nawet w nagłej potrzebie. Pokaz systemu Tele-opieki dzięki firmie Centrum TeleOpieki www.tele-opieka.pl,

b. Demonstracja możliwości urządzenia Tele-opieki,

c. Możliwość podpisania umowy na świadczenie usługi Tele-opieki bezpośrednio w sklepie MegaSenior.