Przypominamy wszystkim Seniorom o zaproszeniu na spacer zorganizowany z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia Uczestników czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Spacer zapoczątkuje powstający właśnie w ramach naszego Stowarzyszenia Klub Aktywnego Seniora.

 Spotkanie odbędzie się 23 stycznia w Parku Szczytnicki. Zbiórka przewidziana jest na godzinę 11:00 przed Wytwórnią Filmów Fabularnych.

Tego dnia na wszystkich Seniorów, którzy przybędą na spotkanie czeka mała niespodzianka z okazji ich święta, a spacer tego dnia kosztował będzie tylko 1 zł.

Spacer jest inauguracją nowej inicjatywy realizowanej przez Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN. Już od stycznia ruszamy z Klubem Aktywnego Seniora. Głównym celem zadania jest realizowanie działań, pozwalających na rozwijanie i propagowanie różnych form twórczej działalności Seniorów, integrowanie i aktywizowanie osób starszych.

W ramach projektu realizowane będą takie przedsięwzięcia jak:

  • spotkania integracyjne – prelekcje, spotkania ze sportowcami, wspólne wyjścia na imprezy rekreacyjne, sportowe i kulturalne,
  • spacery Nordic Walking,
  • jednodniowe wyjazdy na terenie Dolnego Śląska,

Mamy nadzieję, iż zarówno spacer inauguracyjny, jak i cały projekt spotkają się z dużym zainteresowaniem. Więcej informacji o projekcie już niedługo na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy!

zapisy na spacer prowadzi:

Katarzyna Moskal
nordic-senior@fan.org.pl
+48 501 158 301
 
PARTNERZY: