W tym roku nasze Stowarzyszenie nawiązuje współpracę z coraz bardziej znanymi podmiotami z różnych branż. Dzięki temu możemy proponować coraz lepszą ofertę programu partnerskiego FAN Karta i nie tylko. Już niedługo kolejni partnerzy.

Najszybciej, bo być może już w piątek, do tego grona dołączy firma – Ergo Hestia. Działa ona  na polskim rynku od wielu lat, jest między innymi laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wyróżnienie to nazywa się często „polskim ekonomicznym Noblem”, a otrzymać je można tylko raz. Sukces ten Ergo Hestia osiągnęła już w 2002 roku.

Wiele innych nagród i wyróżnień, jakie otrzymała sopocka Grupa, jest uznaniem dla jej oferty i standardów obsługi, a także stylu zarządzania i współpracy z partnerami biznesowymi.

Ergo Hestia w liczbach:

  • Już od ponad 18 lat działając na rynku ubezpieczeniowym w Polsce, Ergo Hestia jest autorem wielu współtworzących go nowoczesnych standardów
  • Ergo Hestii zaufało 3 600 000 klientów indywidualnych i ich rodzin oraz przedsiębiorcy i instytucje w całej Polsce
  • Co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa Ergo Hestii
  • Co 1 minutę 03 sekundy zapada decyzja o wypłacie odszkodowania dla klienta
  • Swój udział w rozwoju Ergo Hestii ma 1800 pracowników etatowych. Działają oni w centrali Grupy w Sopocie oraz w 41 przedstawicielstwach regionalnych

Ergo Hestia, między innymi, ubezpieczała będzie uczestników najbliższego wyjazdu na biegówki do Jakuszyc.