W nowym roku zachęcamy wszystkich do Wolontariatu w Stowarzyszeniu Promocji Sportu FAN. Mamy nadzieję, iż również teraz uda nam się wspólnie działać.

Wszystkie osoby chętne pomóc w działaniu zapraszamy do:

  • Grupa iPR – jest to grupa osób, która odpowiedzialna jest za kontakt z mediami. Dzięki temu wolontariatowi dajemy możliwość nawiązania kontaktów, jak i nabycia bogatego doświadczenia w pracy z mediami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych dziennikarstwem i fotografią.
  • Organizacja Wyjazdów Turystycznych -planujemy organizować cykliczne wyjazdy turystyczne.  Zapraszamy wszystkie osoby chętne do pomocy w organizacji i wzięcia samego udziału w wyjazdach.
  • Organizacja wyjazdów na kajaki – chcąc wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu pragniemy również zaplanować coś dla sympatyków kajaków. Potrzebujemy osoby zainteresowane tematyką sportów wodnych.
  • Rowery – po udanym projekcie „Wrocławskie Pikniki Rowerowe” pragniemy Stworzyć sekcję rowerową, która będzie zachęcać do
  • Wolontariat – potrzebne są osoby, które chcą pomóc przy organizacji prac Wolontariuszy. Dodatkowo osoby tę będą organizować różne formy integracji i szkoleń dla wszystkich Wolontariuszy Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN.
  • Pomoc Seniorom – ruszamy z nowym projektem!  Jest to nowa inicjatywa skierowana do Seniorów. Potrzebujemy osoby chętne do pomocy spotkań oraz wyjść Seniorów.
  • Pomoc biurowa – zachęcamy do pomocy przy bieżących pracach biurowych.

Mamy nadzieję, iż znajdą się osoby zainteresowane naszymi propozycjami. Oczywiście jesteśmy otwarci na nowe pomysły, także zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w roli Wolontariusza, a mają własny pomysł na działalność w naszym Stowarzyszeniu.

Wszystkie aktualne oferty dostępne są na stronie.

Wszystkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować na: wolontariusze@fan.org.pl.