Indesit Logo    Jedną z głównych nagród konkursu „100% Volley Fun” jest podwójna wycieczka na finały Ligi Mistrzów siatkarzy, wraz z transportem, zakwaterowaniem i biletami na spotkania Final Four. Nie przegap!!

Tę specjalną niespodziankę dla fanów siatkówki na całym świecie przygotował tytularny sponsor Ligi Mistrzów siatkarzy – firma Indesit wraz z Europejską Federacją Piłki Siatkowej (CEV).

Warunkiem jest nagranie zabawnego filmu video, który odzwierciedlał będzie urok, jaki niesie ze sobą  gra w siatkówkę w codziennym życiu. Film ma na celu pobudzić siatkarską wyobraźnię i zobrazować zamiłowanie do siatkówki danego kibica.

„100% Volley Fun” („100 procent siatkarskiej zabawy”) jest marketingową akcją, która dostępna będzie na takich portalach jak Facebook, YouTube czy Twitter.

Zwycięzca polskiej wersji konkursu otrzyma voucher na wyjazd dla dwóch osób, trwający 3 dni i 2 noce, do wykorzystania w okresie (do wyboru) od 3. do 5. kwietnia 2010 r. (Final Four Ligi Mistrzów Kobiet) lub od 10. do 12. kwietnia 2010 r. (Final Four Ligi Mistrzów Mężczyzn), do europejskiego miasta goszczącego finał rozgrywek siatkarskich (kobiet lub mężczyzn).

Więcej informacji o konkursie na:  www.indesitvolley.com

Regulamin polskiej wersji konkursu: www.indesitvolley.com/download/Regolamento_POLONIA.pdf

Życzymy powodzenia!!