Kochane Dzieci! Święty Mikołaj bardzo dziękuje za nadesłane Listy. Wszystkie zostały przeczytane i ocenione. Jak zwykle zaskoczyliście samego Świętego swoją kreatywnością i wzruszającymi marzeniami.

Aby wziąć udział w konkursie należało przygotować dowolną techniką „List do św. Mikołaja”. Spośród nadesłanych listów w różnych formach wybraliśmy trzy, które nagrodziliśmy odpowiednio: pierwszym, drugim i trzecim miejscem.

Poniżej prezentujemy szczęśliwców, którzy zaskoczyli jury swoimi talentami i pomysłowością.

Miejsce 1. Andżelika Koper z Kwidzynia

Miejsce 2. Mariusz Wągrowski z Bystrzycy Górnej

Miejsce 3. Marta Żok z Bystrzycy Górnej

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za wzięci udziału w konkursie i zabawie podczas Siatkarskich Mikołajek. Zapraszamy za rok, zarówno na imprezę, jak i na udział w Konkursie, bo św. Mikołaj już się nie może doczekać kolejnych listów od wszystkich grzecznych dzieci…

Nagroda, która nie została odebrana osobiście podczas Siatkarskich Mikołajek zostanie wysłana Pocztą Polską w terminie do dwóch tygodni po ogłoszeniu wyników. Istnieje możliwość odbioru osobistego w biurze Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN. Ewentualne pytania w sprawie odbioru nagród prosimy kierować na adres: marzenaokupniak@fan.org.pl.