Już po raz piąty we wrocławskiej hali Orbita zorganizowane zostaną  Siatkarskie Mikołajki. IV kolejne edycje imprezy zgromadziły blisko 10 000 najmłodszych kibiców.  Główną atrakcją popołudnia będzie mecz Plus Ligi Kobiet  z udziałem drużyny Impel Gwardia Wrocław, wśród gości specjalnych pojawi się wielu Olimpijczyków.

Organizatorem Siatkarskich Mikołajek,  które rozpoczną  się 20 grudnia o godzinie 12:30,  jest Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN.

Plan imprezy został przygotowany  z myślą o najmłodszych. W obiekcie przy Wejherowskiej na wszystkie dzieci czekają liczne zabawy, konkursy plastyczne, sportowe,  malowanie twarzy, loterie, zagadki oraz pokazy gości. W Orbicie pojawi  się także specjalny świąteczny gość, emocji na pewno nie zabraknie.  

Z okazji Siatkarskich Mikołajek Stowarzyszenie przeprowadziło zbiórkę zabawek we Wrocławskich szkołach oraz nabór wolontariuszy, którzy pomogą zorganizować akcje. 

 Honorowy patronat nad imprezą objął Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej – Mirosław Wachowiak. Ponadto do grona sponsorów imprezy można zaliczyć:  Gminę Wrocław, WPO Alba, Kaufland, Radio TAXI Serc, Sklep Kibica Śląska Wrocław, EnergiaPro, Bank Zachodni WBK, Polski Związek Piłki Siatkowej i wielu innych.

 Serdecznie zapraszam na Siatkarskie Mikołajki 20 grudnia do wrocławskiej Orbity, by zobaczyć jak wyśmienita zabawa po raz piąty jednoczy ludzi z pasją i dobrym sercem tworzących unikalne w skali kraju- Siatkarskie Mikołajki. Szczegółowy plan imprezy już nie długo na www.fan.org.pl, zapraszamy!