W tym roku będzie to już piąta edycja naszej sztandarowej imprezy. Wierzymy, że i tym razem zgłosi się równie dużo uczestników . Co kilka dni będą ukazywały się zapowiedzi atrakcji, jakie będą czekały na naszych gości w dniu imprezy. Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z artykułami. 

Już po raz piąty we wrocławskiej hali Orbita wystartują Siatkarskie Mikołajki. Impreza, która przez cztery kolejne edycje zgromadziła blisko 8000 najmłodszych kibiców siatkówki, i tym razem zapowiada się imponująco. Główną atrakcją wieczoru będzie mecz  Plus Ligi Kobiet z udziałem drużyny Impel Gwardia Wrocław. Nie zabraknie również gości specjalnych, między innymi wielu Olimpijczyków. Organizatorem imprezy, która wystartuje 20 grudnia, jest Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN.

Organizatorzy liczą, że i w tym roku na mecz Impel Gwardii zawita podobna liczba dzieciaków. Gdy spojrzymy na plan imprez tego wieczoru, to możemy być właściwie pewni, że obiekt przy Wejherowskiej znów nie będzie pusty.

Wszystkie dzieci tego dnia będą miały zapewnione dodatkowe atrakcje. Będą to między innymi: malowanie twarzy, konkurs plastyczny, trikke, konkurencje sportowe, liczne loterie i zagadki, kącik malucha, liczne pokazy gości oraz wiele innych. Wszystkie dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na list do Św. Mikołaja. Św. Mikołaj na Siatkarskich Mikołajkach nagrodzi najlepsze prace.

Najważniejsze będą jednak tego dnia dzieci. To z myślą o nich przygotowywany jest program imprez pełny konkursów i zabaw. Nieoficjalnie mówi się, że do Orbity zawita sam Święty Mikołaj…

Warto przyjść zatem 20 grudnia do wrocławskiej Orbity, by zobaczyć jak siatkówka oraz ludzie z pasją i dobrym sercem tworzą unikalne w skali kraju – Siatkarskie Mikołajki.

Grupy zorganizowane prosimy o zgłaszanie się mailowo lub faxem zawierającym listę osób z wyszczególnieniem opiekuna i kontakt do niego.

e-mail: mikolajki@fan.org.pl

fax. 071 723 43 60

Wszelkich informacji telefonicznych udzielić mogą: 

  • Katarzyna Moskal – koordynatorka V edycji Siatkarskich Mikołajek – tel. 501 158 301
  • Marcin Spitalniak – Prezes Stowarzyszenia – tel. 501 158 201
  • Agata Brylewska – przyjmowanie zgłoszeń od grup zorganizowanych – tel. 509 234 755

Serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci, warto być tego dnia z nami!