Władze naszej siatkówki otrzymały od prezesa CEV Andre Meyera list, w którym wyraża on wdzięczność za wspaniałą organizację mistrzostw Europy kobiet w Bydgoszczy, Katowicach, Łodzi i Wrocławiu.

Szanowny Panie Prezesie,

Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za osiągnięcie tak wspaniałego sukcesu podczas CEV Orlen Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009. Mistrzostwa, które odbyły się w Polsce zostaną zapisane w siatkarskiej historii jako perfekcyjnie zorganizowane i rekordowo oglądane, zarówno w halach jak i przed telewizorami.

Chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania polskim kibicom, którzy zaprezentowali wspaniałą siatkarską kulturę oraz szacunek dla zasad fair-play, tak rzadko spotykany podczas tego rodzaju imprez.

Pragniemy wyróżnić telewizję POLSAT, która zapewniła najwyższej jakości transmisję Mistrzostw, co również przyczyni się do faktu, iż będziemy o nich długo pamiętać.

Oczywiście, gratulujemy polskiej drużynie siatkarek zdobycia jakże zasłużonego brązowego medalu.

Na koniec, z ramienia zarządu Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej, chcielibyśmy pogratulować tak licznej grupy wolontariuszy, którzy swoją pracą znacznie przyczynili się do osiągnięcia tak wielkiego sukcesu.

Życzymy Waszej drużynie, Waszej federacji i sportowcom aby kontynuowali tę tradycję sukcesu w przyszłości.

Z wyrazami szacunku
Andre Meyer
Prezes CEV