W ramach zbliżających się Siatkarskich Mikołajek 2009 nasze Stowarzyszenie postanowiło sprostać kolejnemu wyzwaniu. Razem ze wszystkimi wolontariuszami i współpracującymi organizacjami (między innymi NZS PWr) postanowiliśmy zorganizować zbiórkę zabawek dla Dzieci.

Zbiórka zabawek będzie odbywać się we Wrocławskich szkołach, placówki wciąż mogą się zgłaszać do Doroty Mikołajewskiej tel. 663 124 592.

Szczegółowa lista szkół w których odbędzie się kilka akcja, będzie opublikowana w najbliższym czasie. Przyjmujemy każdy dar, lalki, misie, samochodziki, książeczki. Każdy gest się liczy, na pewno zostanie wynagrodzony uśmiechami wielu dzieci.

Z otrzymanych darów nasi wolontariusze zrobią paczki dla wszystkich dzieci, które zechcą towarzyszyć nam na naszej imprezie 20 grudnia. Niespodzianki rozdawane będą przez Świętego Mikołaja i jego pomocników.

Jest to jedna z okazji, by zrobić coś dobrego w tak szczególnym okresie. PODZIEL SiĘ ZABAWKĄ, Nie wszystkie Dzieci je mają. Może właśnie Ty spowodujesz uśmiech na twarzy jednego malucha.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś na temat zbiórki, napisz do nas – biuro@fan.org.pl.

Dary można przynosić również do naszej siedziby w godzinach dyżurów.