Drogie Dzieci! Siatkarskie Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN już po raz drugi ogłasza konkurs na „List do św. Mikołaja”.

Drogie Dzieci! Siatkarskie Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN już po raz drugi ogłasza konkurs na „List do św. Mikołaja” .

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować dowolną techniką „List do św. Mikołaja”, w którym znajdą się Wasze największe świąteczne marzenia.

Następnie gotową pracę wysyłamy na adres Stowarzyszenia w terminie trwania konkursu, tj. od 24.11.2009 do 17.12.2009r. włącznie. Rozwiązanie konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpi 20.12.2009r. we wrocławskiej Hali Orbita podczas trwania V edycji Siatkarskich Mikołajek.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie – czekają na Was cenne nagrody!

 REGULAMIN KONKURSU – „LIST DO ŚW. MIKOŁAJA”

  1. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN.
  2. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do lat 18-tu.
  3. Czas trwania konkursu 23.11.2009 – 17.12.2009 włącznie.
  4. List do św. Mikołaja może być wykonany dowolną techniką (list, rysunek, fotografia, video, mp3, grafika komputerowa itp.).
  5. Prace należy podpisać imieniem, nazwiskiem, a także wiekiem autora i wysłać na adres: Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN, ul. Św Jadwigi 12, 50-266 Wrocław z dopiskiem: „Konkurs na List do św. Mikołaja”.
  6. W konkursie gwarantowane są 3 nagrody główne oraz wyróżnienia (co do ich liczny stanowić będzie Organizator).
  7. O przyznaniu nagród zdecyduje jury powołane przez Organizatora.
  8. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną w Hali Orbita we Wrocławiu przy ul. Wejherowskiej 2 w dniu 20.12.2009r. podczas trwania V edycji Siatkarskich Mikołajek, a także na stronie internetowej po zakończeniu imprezy.
  9. Nagrody należy odebrać w Hali Orbita w dniu trwania imprezy Siatkarskie Mikołajki 2009 po ogłoszeniu wyników (w uzasadnionych przypadkach, nagrody rozesłane zostaną Pocztą Polską – po uprzednim skontaktowaniu się z Organizatorem).
  10. Wzięcie udziału w konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji Konkursu, a także akceptację niniejszego regulaminu.

Organizatorem Konkursu na List do św. Mikołaja z ramienia Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN jest pomocnik św. Mikołaja – Marzena Okupniak. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: mikołajki@fan.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!