1 października odbyło się spotkanie Wolontariuszy. Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy przekonać się o zainteresowaniach naszych Wolontariuszy i wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wolontariatu w Stowarzyszeniu Promocji Sportu FAN.

Wszystkie osoby chętne pomóc w działaniu zapraszamy do:

  •  Grupa Foto – są to miłośnicy fotografii, którzy uczestniczą zarówno w imprezach Stowarzyszenia, jak i innych wydarzeń Wrocławia i uwieczniają to na fotografiach. Osobom zainteresowanych tą tematyką planujemy zrobić szkolenie przez profesjonalnego Fotografa.
  • Grupa iPR – jest to grupa osób, która odpowiedzialna jest za kontakt z mediami. Dzięki temu wolontariatowi dajemy możliwość nawiązania kontaktów, jak i nabycia bogatego doświadczenia w pracy z mediami.
  • Grupa Dziennikarzy – jest to grupa osób, która tworzyć będzie zapowiedzi i relacje z imprez Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN i całego Wrocławia. Zachęcamy do tego działu osoby z różnymi zainteresowaniami!
  • Organizacja Wyjazdów na Narty Biegowe – po udanym debiucie w zeszłym roku planujemy organizować cykliczne wyjazdy na narty biegowe. Będą przeznaczone zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Zapraszamy wszystkie osoby chętne do pomocy w organizacji i wzięcia samego udziału w wyjazdach.
  • Organizacja wyjazdów na Narty Zjazdowe – chcąc wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu pragniemy również zaplanować coś dla sympatyków Nart Zjazdowych. Podobnie jak przy nartach biegowych potrzebujemy osoby zainteresowane tematyką sportów zimowych.
  • Rowery – po udanym projekcie „Wrocławskie Pikniki Rowerowe” pragniemy Stworzyć sekcję rowerową, która będzie zachęcać do spędzania wolnego czasu z rowerami.
  • Siatkarskie Mikołajki 2009 – jak co roku organizujemy imprezę charytatywną. Do pomocy będziemy potrzebować każdej pary rąk! Zapraszamy osoby chętne zorganizować zabawy dla dzieci i pomóc w przygotowaniach do imprezy.
  • Wolontariat – potrzebne są osoby, które chcą pomóc przy organizacji prac Wolontariuszy. Dodatkowo osoby tę będą organizować różne formy integracji i szkoleń dla wszystkich Wolontariuszy Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN.
  • Wspinaczka – ruszamy z nowym projektem! Pragniemy, aby w ramach Stowarzyszenia powstała grupa wspinaczkowa. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką.

Mamy nadzieję, iż znajdą się osoby zainteresowane naszymi propozycjami. Oczywiście jesteśmy otwarci na nowe pomysły, także zapraszamy wszystkich, którzy chcą sprawdzić się w roli Wolontariusza, a mają własny pomysł na działalność w naszym Stowarzyszeniu.

Wszystkie pytania i zgłoszenia prosimy kierować na wolontariusze@fan.org.pl.