Wszystkich chętnych informujemy o organizowanym 7-dniowym turnusie Nordic Walking w malowniczym kurorcie Kotliny Kłodzkiej – POLANICY-ZDROJU. Termin wyjazdu to 4 – 10. listopada 2009 r. Wszystkich serdecznie zachęcamy. Organizatorem wyjazdu jest szkółka Rapido z Bielawy.

Zapraszamy zarówno początkujących jak i zaawansowanych Nordic Walkerów. Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnia Hotel Nasz Dom (www.hotel-naszdom.pl) położony w zalesionej Strefie Uzdrowiskowej A w odległości 150 m od Parku Zdrojowego i 400 m od centrum miasta. Dobroczynny klimat oraz uzdrawiające właściwości wód mineralnych wspomagają leczenie schorzeń kardiologicznych, endokrynologicznych oraz narządów ruchu.

Gwarantujemy tydzień wspaniałej ZDROWEJ zabawy, podczas której zapewniamy:

 • ponad 20 godzin zorganizowanych zajęć Nordic Walking – w tym wycieczki do najpiękniejszych zakątków miejscowości
 • naukę bądź doskonalenie prawidłowej techniki Nordic Walking pod okiem instruktorów,
 • możliwość bezpłatnego wypożyczenia oraz zakupu kijów renomowanych firm
 • zabiegi relaksująco-odprężające: fotele masujące, lampy Solaris, masaże stóp „Medisana Flipper”
 • 6 noclegów w Hotelu Nasz Dom w pokojach jedno- i dwuosobowych z węzłem sanitarnym, TV oraz pełnym wyżywieniem,
 • korzystanie z nowoczesnej sali rehabilitacyjnej bez ograniczeń.

Nordic Walking jest dyscypliną zyskującą coraz szersze grono zwolenników ze względu na ogromną ilość korzyści płynących z jego uprawiania….

 • poprawia korzystanie metabolizm metabolizm, przez co spalamy większą ilość kalorii niż np. podczas biegania
 • zmniejsza obciążenie stawów, kolan i kręgosłupa więc może być  uprawiany przez osoby w podeszłym wieku, jak również kontuzjowane
 • usprawnia układ oddechowy, krwionośny oraz dobrze wpływa na serce poprzez przyspieszenia tętna
 • uruchamia większą ilość mięśni niż podczas zwykłego treningu – uaktywnia dodatkowo mięśnie górnej części ciała: klatki piersiowej i kręgosłupa a także barki, ręce, ramiona, przy jednoczesnym stymulowaniu nóg, bioder, brzucha i pośladków, co daje łącznie aż 90 % mięśni ciała pracujących podczas jednego treningu!

Nordic Walking to również świetny sposób na rozładowanie stresu. Rozluźnia napięte mięśnie karku i ramion, dlatego w trakcie treningu możemy poczuć przypływ sił witalnych.

Dlatego też…

turnus Nordic Walking to świetna okazja do tego, by aktywnie wypocząć na łonie natury, w jednym z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce. Polanica-Zdrój to raj dla aktywnych! Znajduje się tu mnóstwo szlaków turystycznych i tras rowerowych, które pozwolą Państwu zwiedzić wszystkie atrakcje i najciekawsze zabytki miasta podczas treningu.

Nasz Dom jest niezwykle komfortowym hotelem oferującym Państwu możliwość korzystania z sauny, sali rehabilitacyjnej, kortów tenisowych  a także restauracji, baru i wielu innych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Cena turnusu to jedynie:

 • 670 zł – miejsce w pokoju dwuosobowym
 • 790 zł – miejsce w pokoju jednoosobowym

 Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami jak najszybciej (www.rapido.info.pl) lub telefonicznie 501 474 485 (Kamila Tobolik)

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!