Mamy bardzo dobrą wiadomość dla osób spragnionych aktywności w okresie zimy. Po raz kolejny organizujemy cykliczne wyjazdy na narty biegowe do Jakuszyc. W tym roku przygotowujemy się również do wspólnego startu w Biegu Piastów. Pierwszy wyjazd planowany jest już 7 listopada.

Nasze zeszłoroczne wyjazdy na narty biegowe do Jakuszyc cieszyły się bardzo dużym powodzeniem, dlatego zdecydowaliśmy się ich ponowną organizację. Tym razem jednak wyjazdów będzie o wiele więcej, będą bardziej zróżnicowane pod kątem doboru trasy i dostosowane do poziomu zaawansowania uczestników. Ale po kolei….

Przygoda z biegówkami tej zimy będzie wyglądała następująco. Co dwa tygodnie, począwszy od 7 listopada przyjeżdżamy autokarem do Jakuszyc. Każdy uczestnik będzie miał zapewniony sprzęt narciarski – narty, buty i kije. W tym roku przewidzieliśmy kilka grup zaawansowania – grupę początkującą, która pozna technikę jazdy pod okiem instruktora narciarstwa biegowego i pokona swoją „pierwszą trasę” oraz grupy średnio-zaawansowane i zaawansowane, dla których będą przeznaczone bardziej wymagające szlaki. 

W tym roku przygotowaliśmy dodatkową atrakcję dla spragnionych wyzwań. Przygotowujemy się do wspólnego startu w Biegu Piastów, który odbędzie się 4-7 marca 2010 r. Nasze wyjazdy będą okazją do zbudowania kondycji. Liczymy, że nasza grupa będzie stale się powiększać.

 Harmonogram naszych wyjazdów do końca 2009 roku: 

7 LISTOPADA

21 LISTOPADA

5 GRUDNIA

13 GRUDNIA

Wyjazdy będą kontynuowane od stycznia 2010 r. (terminy będą jeszcze ustalane).

Koszty wyjazdu:

Początkujący bez swoich nart:   Zaawansowani bez swoich nart
(osoby już jeżdżące na nartach):
  • członkowie Stowarzyszenia – 100 zł
 
  • członkowie Stowarzyszenia – 90 zł
  • osoby z poza Stowarzyszenia – 110 zł
 
  • osoby z poza Stowarzyszenia – 100 zł
 
Początkujący ze swoimi nartami:   Zaawansowani ze swoimi nartami
(osoby już jeżdżące na nartach):
  • członkowie Stowarzyszenia – 80 zł
 
  • członkowie Stowarzyszenia – 70 zł
  • osoby z poza Stowarzyszenia – 90 zł
 
  • osoby z poza Stowarzyszenia – 80 zł
 
KARNET NA 5 wyjazdów dla ZAAWANSOWANYCH (TYLKO DLA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA) – do wykorzystania w trakcie sezonu zimowego*
  wpłata przed 1 wyjazdem: dopłata przed kolejnymi:
Wypożyczający narty: 235 zł 35 zł
Osoby ze swomi nartami: 165 zł 30 zł
 * – nie dotyczy osób wyjeżdżających na wyjazd dla początkujących.

Dla aktywnych rodzin z małym dzieckiem umożliwiamy spędzenie wspólnego wyjazdu z nartami. Można wypożyczyć specjalny wózek dla dziecka do 5-6 lat. Koszt wypożyczenia takiego wózka to 20 zł (200 zł wpłacamy zwrotnej kaucji).

W cenie pojedynczego wyjazdu wliczone jest: przejazd autokarem, wypożyczenie sprzętu, obiad, ubezpieczenie NW, woda, owoc/baton, w przypadku wyjazdu pełnego autokaru Organizator zapewnia niespodziankę każdemu uczestnikowi.

ZAPISY:

Zapisy na wyjazd 7 listopada trwają do czwartku 5 listopada. Zapisy prowadzi Agata Bogucka, adres mailowy : biegowki@fan.org.pl, tel: 605 069 547.

Po zgłoszeniu mailowym i otrzymaniu potwierdzenia prosimy o wpłatę zaliczki 50 zł na konto naszego Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław

Nr konta : Dnb Nord 56 1370 1301 0000 1701 5107 4800 z dopiskiem zaliczka na narty biegowe oraz imieniem i nazwiskiem.