Już w najbliższy czwartek zajęcia w Parku Południowym, spotkanie zarówno seniorów jak i osób niepełnosprawnych. Spotkanie rozpoczynamy o godz. 16.00 przy Pomniku Chopina. Zajęcia potrwają ok. 2 godzin lekcyjnych. Są jeszcze wolne miejsca prosimy się o zgłaszanie.

Zasadniczym celem zadania jest zorganizowanie cyklu spotkań o charakterze sportowo-turystyczno-rekreacyjnym, wspierających aktywizację niepełnosprawnych Wrocławian. Program każdego ze spotkań zawierał będzie także elementy umożliwiające rehabilitację uczestników. Głównym punktem przedsięwzięcia będą spacery Nordic Walking (zarówno we Wrocławiu jak i wyjazdowe), specjalnie zaaranżowane dla osób niepełnosprawnych, biorących udział w ćwiczeniach.

Dotychczas spotykaliśmy się w każdy wtorek o godz. 16.30 w Parku Kozanowskim (zbiórka przy stacji benzynowej Bliska, obok DH Astra) . W tych terminach obecny jest tłumacz języka migowego.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu zapraszamy wszystkie Osoby Niepełnosprawne na spotkania do Parku Południowego:

  • 15 października – spotkanie pod pomnikiem Chopina, godzina 16:00
  • 29 października – spotkanie pod pomnikiem Chopina, godzina 16:00

Wszystkie informacje i zgłoszenia na:

e-mail: nordicwalking@fan.org.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

kom.: +48 501 158 301

 Warunkiem udziału w zajęciach jest wypełnienie DEKLARACJI oraz dostarczenie organizatorowi kopii orzeczenia o stopniu niepełnosprawności!

Więcej szczegółów u nas na stronie – Razem Sprawniej

Zapraszamy również na wycieczkę po Dolinie Baryczy w najbliższą niedzielę (18 października 2009) – SZCZEGÓŁY TUTAJ

 Serdecznie zapraszamy!