4 września organizujemy kolejne spotkanie biegowe, tym razem w Lesie Rędzińskim. Tych, którzy zastanawiają się, jak aktywnie spędzić piątkowy wieczór, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

 Las Rędziński położony jest w północnej części Wrocławia i należy do zespołu lasów nadodrzańskich. To największy las komunalny miasta, jego powierzchnia wynosi prawie 400 ha. Ta okolica to świetne miejsce do relaksu i aktywnego spędzania wolnego czasu. 

Wrzesień rozpoczyna jesienną i ostatnią zarazem część sezonu biegowego.  

Wszystkich miłośników biegania zapraszamy 4 września (piątek), na spotkanie biegowe w Lesie Rędzińskim. Planowany dystans  – ok. 5 km. Czas trwania spotkania ok. 45 minut.

Spotykamy się o godz. 17:20  na przystanku autobusowym „KROMERA” i razem jedziemy do Lasu Rędzińskiego. Można przyłączyć się do nas również na przystanku końcowym na pętli Rędzin, spotkanie, godz. 18:00.

Spotkanie prowadzi Agata Bogucka, te.l: 605 069 547, zapisać można się mailowo na adres bieganie@fan.org.pl lub agata.bogucka@fan.org.pl albo przyjść na miejsce zbiórki. 

Dla zapisanych wcześniej mamy przygotowaną wodę i przekąskę. 

Przypominamy również o biegu Olimpijska Mila 13 września, na dystansie 1,6 km, w którym pobiegnie drużyna naszego Stowarzyszenia. 

Szczegóły dotyczące zapisów na bieg można znaleźć w naszych newsach.