Mamy propozycję dla miłośników rekreacji na świeżym powietrzu. 26 lipca organizujemy wycieczkę biegową w okolicach Lasu Strachocińskiego. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.  

 Wakacje ruszyły pełną parą, część z nas wyjechała na wczasy, dla niektórych jednak wyjazd to już historia i czas spędzają w mieście. 

Szkoda byłoby spędzić niedzielę leżąc do góry brzuchem, dlatego zapraszamy wszystkich na wycieczkę biegową, która odbędzie się w Lesie Strachocińskim, w niedzielę 26 lipca, o godzinie 18:00

Na czym polega wycieczka biegowa? 

Wycieczka biegowa to dłuższy dystans pokonywany wolnym tempem, trasa dla urozmaicenia przebiega zwykle leśnymi ścieżkami lub w terenie o miękkim podłożu. Podczas biegu możemy zatrzymywać się na krótki odpoczynek, rozciąganie, ćwiczenia w miejscu i dalej ruszać do przodu. 

Według fachowców taka wycieczka powinna trwać przynajmniej ok. 70 minut, a dystans biegu wynosić ok. 15 km i więcej, ponieważ ma on przygotować organizm do dłużej trwającego wysiłku. Są to jednak zalecenia dla osób biegających już długo i regularnie.

My przygotowaliśmy trasę krótszą o dystansie ok. 8 km. Wycieczka będzie miała przystanki na marsz i ćwiczenia, dostosowane do potrzeb uczestników. 

Na koniec w ramach nagrody, przewidzieliśmy relaks na trawce i mały poczęstunek.

Zapraszamy wszystkich!

Ważne informacje:  

Spotykamy się 26 lipca, o godzinie 18:.00, na skrzyżowaniu ul. Tatarakowej ze Strachocińską

Obowiązuje strój odpowiedni do biegania i oczywiście dobry humor. 

W razie deszczu wycieczka niestety będzie odwołana.

Wycieczkę poprowadzi Agata Bogucka, tel.: 605 069 547.

Zachęcamy do zapisania się wcześniej na adres bieganie@fan.org.pl, zapewniamy w tym wypadku wodę.

Zapraszamy raz jeszcze!