Podobnie jak w Łodzi, tak i we Wrocławiu meczom Ligi Światowej towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji, z których największą będzie specjalna Parada. Jej otwarcie nastąpi w sobotę 4 lipca o 15.00.

Na zbiegu ulic Szewskiej i Wita Stwosza, nieopodal Rynku Głównego zagra 50. osobowa młodzieżowa strażacka orkiestra dęta z Uniejowa. Wspierać ją będzie kapela góralska Tekla Klebetnica . Wzrok przykują występujące na specjalnie przygotowanej platformie samochodowej tancerki z grupy Salshall Ortodox , prezentujące tańce i stroje rodem z brazylijskiego karnawału. Atrakcją drugiej platformy będzie boisko siatkarskie i urocze siatkarki w biało-czerwonych barwach.

Kolumna Parady, która uzupełnią orszaki motocyklistów, pojazdów zabytkowych i zastępu TOPR wyruszy o 16.00 i przemieszczać się będzie w kierunku Hali Stulecia ulicami Grodzką, św. Ducha, Andrzeja Modrzewskiego-Frycza, Jana Ewangelisty Purkyniego a dalej poprzez Plac Powstańców Warszawy, most Pokoju, ulice Szczytnicką, Marii Skłodowskiej-Curie, rondo Reagana, most Zwierzyniecki, ulicę Zygmunta Wróblewskiego, aż do zjazdu pod halę Stulecia na wysokości ZOO. Na placu przed halą, na wysokości Iglicy nastąpi zwieńczenie Parady.

Na specjalnie przygotowanej scenie przewidziano liczne konkursy, w których nagrodami będą cenne siatkarskie pamiątki i bezpłatne wejściówki na sobotni mecz Polska – Wenezuela.

Mecze Polska – Wenezuela, które zaplanowane zostały na 20.00 poprzedzą koncerty zespołów Party Tour i Babsztyl .

Parady są również elementem promocji jesiennych Mistrzostw Europy Kobiet w Piłce Siatkowej, które w Łodzi trwać będą od 25 września do 4 października br.

Patronami Parad Ligi Światowej są Polski Związek Piłki Siatkowej i Polkomtel S.A.- operator Sieci Plus GSM – Główny Sponsor Polskiej Siatkówki a organizatorem firma Music Sport
Promotion wspierana przez Performance Marketing Group.

Zapraszamy do obejrzenia tego wyjątkowego wydarzenia na żywo. Piątkowe i sobotnie popołudnia oraz wieczory we Wrocławiu stać będą pod znakiem Parad i siatkarskiej Ligi Światowej.