Serdecznie zapraszamy w sobotę 11 lipca i niedzielę 12 lipca na Polach Marsowych przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się długo zapowiadany Super Flag Bol Camp! Organizatorem imprezy jest wrocławski zespół futbolu amerykańskiego The Crew Wrocław.

Organizatorzy mówią iż jest to najbardziej oczekiwane wydarzenie sportowe tego lata!

Darmowy obóz, który będzie przedstawiał zawodnikom podstawy futbolu. Nauczycie się jak biegać, łapać, rzucać oraz jak grać w futbol flagowy. Ważne, żebyście się tego nauczyli jak najszybciej, bo początek Ligi Super Flag Bol zaplanowany jest juź na wrzesień 2009. Ten obóz to szansa dla szkólł by stanąć na przeciwko siebie by walczyć, jednocześnie ucząc się pracy zespołowej.

Wszyscy zawodnicy będą ćwiczyć pod okiem Akiego Jonesa oraz zawodników najlepszej polskiej drużyny futbolu amerykańskiego The Crew.

Głównym celem obozu jest wyszkolenie zawodników I dobra zabawa.

Plan obozu:

Sobota

  • 11:00- 13:00- Umiejętności indywidualne
  • 13:00- 13:45- przerwa na obiad
  • 13:45- 16:00- mecz futbolu flagowego

Niedziela

  • 11:00- 13:00- Umiejętności indywidualne
  • 13:00- 13:45- przerwa na obiad
  • 13:45- 16:00- mecz futbolu flagowego

Co trzeba zrobić by wziąć udział? To proste:

  1. Być uczniem gimnazjum lub liceum
  2. Zabrać ubiór sportowy, czyli adidasy (lub korki), koszulkę I spodenki. Możecie też zabrać dodatkowe ochraniacze, jeśli macie ochotę I pojawić się w sobotę(11. Lipca) I niedzielę (12. Lipca) o 11:00 na Polach Marsowych
  3. Przynieść wypełnione przez rodziców oświadczenie dostępne w załączniku tego maila oraz legitymacje szkolną.
  4. Jedzenie we własnym zakresie, więc bądźcie gotowi!

Przeraźcie tę nowinę swoim znajomym, wklejajcie ulotkę na naszą-klasę, facebook, inne portale I komunikatory. Pokażmy razem, że Wrocław staje się stolicą futbolu!

Do zobaczenia na boisku!