Ustalone zostały ceny biletów i karnetów na mecze rundy jesiennej sezonu 2009/2010, które zespół Śląska Wrocław rozegra na stadionie przy ul. Oporowskiej. Karnety dostępne będą wyłącznie dla posiadaczy Karty Kibica (osoby bez Karty podczas kupowania karnetu dostaną ją za darmo).

Karnety będą uprawniać do wstępu aż na dziewięć jesiennych spotkań Ekstraklasy,  w których rywalami Śląska są: Wisła Kraków, Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Zagłębie Lubin, Polonia Bytom, Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Odra Wodzisław Śląski oraz Widzew Łódź albo Cracovia (w zależności od tego, który z tych zespołów zostanie dopuszczony do rozgrywek). Dodatkowo posiadacze karnetów wejdą za darmo na wszystkie jesienne mecze Śląska w Pucharze Polski i Pucharze Ekstraklasy rozgrywane na stadionie przy ul. Oporowskiej.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w piątek 17 lipca. W pierwszej kolejności karnety będą mogły kupować osoby, które posiadały abonamenty w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Sprzedaż zamknięta potrwa do wtorku 21 lipca. W tych dniach kasy będą czynne CODZIENNIE, w godz. 08:00÷20:00.

Sprzedaż otwarta dla pozostałych kibiców ruszy w środę 22 lipca i trwać będzie do pierwszego meczu na stadionie przy ul. Oporowskiej. W tym czasie kasy będą czynne w dni powszednie w godz. 10:00÷19:00, a w soboty w godz. 10:00÷15:00. W niedziele kasy będą nieczynne.

Od sezonu 2009/2010 Klub wprowadza dwie kategorie meczów. Bilety na spotkania z bardziej atrakcyjnymi przeciwnikami (w rundzie jesiennej są to Wisła, Legia, Zagłębie i ew. Widzew) kosztować będą więcej niż wejściówki na pojedynki z pozostałymi rywalami. Nastąpiło także ujednolicenie cen biletów: Karta Kibica nie daje już zniżek przy ich zakupie, a Trybuna Odkryta i Północna cenowo traktowane będą tak samo.

W zamian Klub utrzymał na dotychczasowym poziomie ceny biletów na Trybunę Odkrytą, a ceny wejściówek na Trybunę Krytą w porównaniu z poprzednim sezonem wzrosły tylko nieznacznie. Ustalono także bardzo atrakcyjne ceny karnetów. Abonament na Trybunę Krytą pozwoli zaoszczędzić aż 70 zł – jego posiadacz za wejście na jeden mecz zapłaci średnio zaledwie 36,67 zł.

Specjalną zniżkę na karnety dostaną kibice zrzeszeni w FAN Klubach Śląska oraz studenci z Uczelnianych Klubów Kibica. Karnet na Trybunę Odkrytą kosztować ich będzie tylko 180 zł. Warunkiem otrzymania zniżki jest jednoczesne kupienie co najmniej 20 karnetów.

Zachęcamy wszystkich kibiców do kupowania karnetów na mecze Śląska. Dzięki nim zaoszczędzicie czas i pieniądze!

CENY BILETÓW I KARNETÓW W RUNDZIE JESIENNEJ SEZONU 2009/10:

  • Loża SUPERVIP: bilet droższy – 400 zł, bilet tańszy – 300 zł, karnet – 2500 zł;
  • trybuna kryta, sektory I i F: bilet droższy – 60 zł, bilet tańszy – 50 zł, karnet – 400 zł;
  • trybuna kryta: bilet droższy – 50 zł, bilet tańszy – 40 zł, karnet – 330 zł;
  • trybuna odkryta: bilet droższy – 30 zł, bilet tańszy – 25 zł, karnet – 220 zł. 

Dzieci do lat 6 – wstęp wolny tylko pod opieką rodziców.

W rundzie jesiennej sezonu 2009/2010 wstęp na mecze Śląska w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy będzie bezpłatny.

UWAGA! Zgodnie z nową ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych, od sezonu 2009/10 wszystkie miejsca na stadionie muszą być numerowane. Oznacza to, że karnety i bilety sprzedawane na Trybuny Krytą, Odkrytą i Północną będą od teraz przypisane do konkretnego miejsca.