Firma dwa Plus dwa została partnerem Wrocławskich Pikników Rowerowych oraz naszego Stowarzyszenia. Już niedługo produkty firmy będą znajdowały się w naszej wypożyczalni, a jako pierwsi będą mogli z nimi zapoznać się uczestnicy sobotniego pikniku rowerowego.

Dwa plus dwa – o firmie

Celem firmy jest zapewnienie jak największej radości z uprawiania sportu, przebywania na świeżym powietrzu, spędzania aktywnie czasu z własnymi dziećmi, wykorzystywania wraz z przyjaciółmi i rodziną roweru i nie tylko gdzie tylko można i warto. I robieniem tego wszystkiego bezpiecznie, z pasją i z przyjemnością.

W życiu większości z nas przychodzi moment, w którym pojawiają się dzieci. Kochamy je i uwielbiamy, ale wydaje nam się, że teraz nie możemy być tak aktywni jak kiedyś. Jednakże teraz mając nawet małe dzieci nie musimy rezygnować z aktywnego życia.

Dzięki rozwiązaniom, które proponuje firma dwa plus dwa, możemy z naszymi dziećmi nie tylko wychodzić na spacery, ale też biegać, jeździć na wycieczki rowerowe, chodzić po górach, szybko spacerować, jeździć na rolkach a nawet na nartach biegowych.

Mamy nadzieję, że wspólnie z naszym partnerem zostaniemy dla Państwa doradcą w aktywnym spędzaniu czasu z dziećmi, przyzwyczajaniu dzieci do uprawianiu sportu już od najmłodszych dni.

Sprzęt firmy dwa plus dwa to:

  • wolność, gdy będąc cały czas z dzieckiem nie trzeba rezygnować z aktywnego życia i uprawiania sportu
  • radość ze wspólnych wypraw z dziećmi, przyjaciółmi, psem
  • dbałość o kondycję i dobre samopoczucie
  • bezpieczeństwo, że zapewniliśmy sobie i najbliższym produkty sprawdzone i o najwyższej jakości
  • spokój, że wszystko jest kompatybilne, przemyślane, wszystko dobrze działa Inie potrzebujemy żadnych dodatkowych narzędzi
  • wszechstronność rozwiązań, które stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości
  • nowoczesne wzornictwo, piękne kolory i zaskakująca stylistyka

To wszystko wzięto pod uwagę i dlatego do zaoferowania Państwu są produkty trzech firm, których rozwiązania wyznaczyły i wciąż wyznaczają najlepsze światowe standardy:

  • wózki i przyczepki do rowerów dla dzieci kanadyjskiej firmy Chariot Carriers Inc (jeśli jest potrzebny wózek dla dziecka, przyczepka do roweru, wózek do biegania? A może chcesz z dzieckiem jeździć na rolkach, pójść w góry, uprawiać nordic walking czy nawet pojeździć w zimie na nartach? A gdy spadł śnieg i ciężko jechać z dzieckiem w wózku, to zmień koła na płozy firmy Rossignol i otrzymasz wózek-sanki marki Chariot)
  • niemiecka pewność, precyzja i praktyczne rozwiązania to wózki i przyczepki do roweru marki Croozer niemieckiej firmy Zwei plus Zwei (Croozer Kid to „3 w 1” czyli spacerówka, wózek do biegania i przyczepka do roweru. Dla psa jest specjalna przyczepka dla psa: Croozer Dog. Jeśli potrzebny jest transport dla dużego bagażu to też nie ma problemu: do wyboru dwie przyczepki transportowe. A dla miłośników wspólnej jazdy na jednym rowerze: tandemy)
  • kultowy już produkt amerykańskiej firmy BOB to oczywiście słynna przyczepka BOB YAK oraz BOB IBEX. Najwyższej klasy sprzęt dla prawdziwych maniaków outdorowych, wytrawnych podróżników i aktywnych ludzi. (BOB IBEX jest pierwszą przyczepką, która została wyposażona w amortyzator)

Więcej o produktach na stronie: www.dwaplusdwa.pl