Już niedługo nasze Stowarzyszenie będzie organizować wiele imprez. Dlatego też tak ważna jest pomoc każdej osoby. Zapraszamy wszystkich wolontariuszy do współpracy.

Jedną z najbliższych imprez jest piknik rodzinny organizowany przez klub Baseball Wrocław, który odbędzie się 6 czerwca. I tym razem nie mogło zabraknąć naszego Stowarzyszenia. Jako promotorzy sportu zamierzamy umożliwić najmłodszym aktywność na świeżym powietrzu.

Wolontariuszy będziemy potrzebować do pomocy przy organizacji takich zabaw jak:

  • rysowanie
  • badminton
  • siatkówka plażowa
  • loteria
  • rzut do celu
  • zachęcamy również do wymyślenia własnych zabaw

Dodatkowo zachęcamy wszystkie osoby chętne do pomocy przy organizacji:

  • Wrocławskich Pikników Rowerowych
  • Spotkań biegowych

Jak wiadomo w ramach naszego Stowarzyszenia działa grupa Nordic Walking FAN Team. W związku z rosnącym zainteresowaniem spacerami z kijkami poszukujemy nowych instruktorów, którzy byliby zainteresowani prowadzeniem zajęć.

Zachęcamy również do realizowania swoich pomysłów razem ze Stowarzyszeniem Promocji Sportu FAN.

Zgłoszenia proszę nadsyłać na wolontariusze@fan.org.pl lub telefonicznie 501 158 301.