Kolejny film w ramach Filmowego Klubu Seniora mogą obejrzeć wrocławscy Seniorzy zapraszamy do kina.

KLUB FILMOWY SENIORA4 czerwca o godz. 14.00

Multikino Pasaż Grunwaldzki wraz z Wrocławskim Centrum Seniora zaprasza na kolejny specjalny pokaz dla seniorów – film „Ranczo Wolkowyje

W każdy pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach adresowanych do seniorów. W ramach cyklu  na wielkim ekranie wyświetlane będą najciekawsze filmy ostatnich miesięcy i lat w specjalnej promocyjnej cenie 13 za bilet indywidualny i 12 zł za bilet grupowy!!!

Już 4 czerwca w Pasażu Grunwaldzkim odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu, podczas którego pokazany zostanie film „Ranczo Wilkowyje” – kinowa wersja popularnego serialu. Dodatkowo przed seansem odbędzie się krótka demonstracja zasad i techniki Nordic Walking jako doskonałej formy ruchu dla seniorów, której dokona przedstawiciel Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN.

Ranczo Wilkowyje

Reż.: Wojciech Adamczyk

Wyst.: Cezary Żak, Ilona Ostrowska, Paweł Królikowski 

Lucy i Kusy muszą stawić czoło sporemu problemowi. Ze Stanów przyjeżdża nagle tajemniczy mąż Lucy – Louis. Okazuje się, że ich rozwód nie został do końca przeprowadzony. Louis walczy o utracone uczucia żony, chce, by dziewczyna wróciła z nim do USA. Kusy usuwa się w cień, jednak z czasem zaczyna podejrzewać Louisa o niezbyt czyste zamiary. Na drugim planie rozgrywa się starcie przebiegłego Czerepacha, w roli kontrolera z Izby Obrachunkowej, z Wójtem.

Kontakt i rezerwacja biletów:

tel. 71 733 44 24; wroclawpasaz@multikino.pl