W najbliższy weekend na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu odbędzie się mecz o mistrzostwo I Ligi Baseballu (sobota), w którym zmierzą się drużyny KSB Wrocław i UKS Caper Kędzierzyn-Koźle. Dzień później, odbędzie się I Międzywojewódzki Turniej Młodzików – WROCŁAW BASEBALL CUP 2009.

W dniu 9 maja 2009 r. na Polach Marsowych Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu odbędzie się mecz o mistrzostwo I LIGI BASEBALLU, w którym zmierzą się drużyny KSB Wrocław i UKS Caper Kędzierzyn-Koźle.

Do tej pory wrocławianie odnieśli jedno zwycięstwo i jedną porażkę, natomiast drużyna z Kędzierzyna zainauguruje tym meczem sezon 2009. Rozpoczęcie meczu o godz. 13:00.

Dzień później, tj. 10 maja 2009 r. odbędzie się I Międzywojewódzki Turniej Młodzików – WROCŁAW BASEBALL CUP 2009. Tym razem rywalizować będą młodzicy (dzieci w wieku 10-13 lat). W zawodach oprócz gospodarzy KSB Fireballs Wrocław wezmą udział drużyny Demonów Miejska Górka, UKS ZSZ Wołów oraz UKS Caper Kędzierzyn-Koźle.

Impreza odbędzie się na małym boisku baseballowym na Stadionie Olimpijskim (lokalizacja za halą tenisową).

Dla wszystkich przybyłych gości przewidziana jest cała masa atrakcji, m.in.:

  • grill bar
  • ogródek baseballowy, w którym organizowane będą gry i zabawy – każdy będzie mógł sprawdzić umiejętności łapania i odbijania piłek oraz rzucania do specjalnych mat treningowych
  • konkurs odbijania piłki z maszyny

Dla najlepszych zostaną przyszykowane specjalne NAGRODY!

Dodatkowo podczas turnieju organizowany będzie nabór z zapisami do sekcji dzieci i młodzieży.

Wszystkie informacje dostępne na stronie internetowej: www.baseballwroclaw.pl

ZAPRASZAMY !!!