Drugiego maja udaliśmy się do pobliskiego  Milicza, by tam w Parku Krajobrazowym Doliny Baryczy przeprowadzić zajęcia najpierw z kajakarstwa, a następnie z Nordic Walking. Wyjazd cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wszystkim się podobało, niedługo powtórka.

W sobotni poranek wyruszyliśmy z Wrocławia na podbój kolejnych terenów. Tym razem naszą wycieczkę uatrakcyjniliśmy spływem kajakowym rzeką Barycz. Momentami było ciężko, jednak wszystkim udało się dopłynąć do celu, naszym tego dnia była tama w Sułowie. Pierwsze kajaki dotarły tam ok. 12:15, a ostatnie chwilkę przed 13:00, tempo było więc dobre bo instruktor, który płynął z nami powiedział, że ok. 3 godzin trzeba liczyć.

Po przerwie w Sułowie ruszyliśmy niebieskim szlakiem do Milicza, trasę pokonaliśmy w podobnym czasie jak kajakami. Dystans wyniósł ok. 10 km. W trakcie drogi zrobiliśmy sobie przystanek w miejscu zwanym Ostoja –  można tam odpocząć, jest wieża widokowa oraz hodowla Konika Polskiego.

Ok. godziny 18:00 po krótkich zakupach wróciliśmy do autokaru i ruszyliśmy w drogę powrotną, wycieczka wszystkim bardzo się podobała, a w czerwcu będzie powtórka z rozrywki, czyli drugi spływ połączony z Nordic Walking. Dlatego czytajcie maile i śledźcie stronę, bo naprawdę warto!