10 maja akcja „Polska Biega„, zapoczątkuje ona cykl spotkań biegowych pod nazwą „Wrocław biega, Wrocław aktywny”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i terminarzem. Cykl został dofinansowany przez Gminę Wrocław.

Planowany przez nas cykl spotkań biegowych jest nowym projektem dotyczącym tym razem jednej z najtańszych form rekreacji, jaką jest bieganie. Obserwując nasze otoczenie zauważyliśmy dużo osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z tą dyscypliną, dlatego pomyśleliśmy o tym, jak można jeszcze bardziej zachęcić ludzi do uprawiania tego sportu. Chcielibyśmy również zaprosić do udziału osoby, które chciałyby zacząć biegać, ale brakuje im motywacji czy po prostu towarzystwa innych amatorów biegania. Chcemy pokazać, że wspólne przebieżki są świetnym sposobem spędzania wolnego czasu.

Co dwa tygodnie, w różnych miejscach Wrocławia będziemy spotykać się, aby przebyć wspólnie wyznaczoną trasę. Długość trasy, tempo i natężenie biegu będzie dostosowane do możliwości uczestników.  Każde spotkanie rozpocznie się rozgrzewką.

Wstępne terminy spotkań to : 23 maja, 6 czerwca, 20 czerwca, 5 września, 19 września, 10 października, 24 października. Miejsca spotkań będą podane wkrótce.

Liczba uczestników każdego spotkania ograniczona jest do 20 osób.

Prosimy śledzić informacje o poszczególnych spotkaniach i zapisach na naszej stronie.