Już w czwartek (7 maja) o godzinie 14:00 Multikino Pasaż Grunwaldzki wraz z partnerami Wrocławskim Centrum Seniora oraz sklepem MegaSenior zaprasza na film „Butelki zwrotne„. Szczegóły dotyczące cyklu i seansu poniżej.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w spotkaniach adresowanych do Seniorów, zapraszamy w każdy pierwszy czwartek miesiąca. W ramach cyklu na wielkim ekranie wyświetlane będą najciekawsze filmy ostatnich miesięcy i lat w specjalnej promocyjnej cenie 12!!! Przed seansami spotkania z przedstawicielami Klubów Seniora, krytykami filmowymi, a także prelekcje, prezentacje, degustacje i upominki…

Już w maju w Pasażu Grunwaldzkim kolejne spotkanie z cyklu, podczas którego zostanie zaprezentowany film Jana Sveraka – „Butelki zwrotne”

„Butelki zwrotne”

Podstarzały nauczyciel rezygnuje z pracy szkole. Zamiast jednak dołączyć do stetryczałych przyjaciół, szuka zajmującej choć spokojnej pracy. Ostatecznie obsługuje punkt butelek zwrotnych w hipermarkecie. Styczność z klientami powoduje szereg tragikomicznych epizodów, podobnie jak niegasnący apetyt na płeć piękną, nie zaspokajany przez zrzędliwą żonę.

Film wyreżyserował Jan Serak, laureat Oscara za niezapomnianego „Kolę”. „Butelki zwrotne” to przede wszystkim pełna zabawnych i wzruszających scen opowieść o niezwykłej miłości w zwykłym życiu. Film o radości zwykłych ludzi, którzy nigdy nie rezygnują z poszukiwań jasnej strony życia, którzy nie boją się kochać i uciekać w marzenia.

Kontakt i rezerwacja biletów: 71 733 44 24; wroclawpasaz@multikino.pl