Już po raz piąty wielbiciele biegania z całego kraju przeżyją swoje święto. Akcja Polska Biega 2009, której patronuje Gazeta Wyborcza, odbędzie się 9 i 10 maja w małych, średnich i największych miastach w Polsce. W ubiegłorocznej edycji we wszystkich 467 biegach wzięło udział ponad 65 tys. osób.

Wspólnie z pomysłodawcami Polska Biega chcemy, żeby w tym roku było nas – biegaczy aż 100 tys.!

Aby zbliżyć się do tej magicznej liczby i pokazać, że jest nas naprawdę dużo Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN włącza się do akcji poprzez organizację biegów rekreacyjnych na dystansie 1,5 i 3 km. Biegi odbędą się 10 maja na terenie Parku Zachodniego we Wrocławiu.

Wszyscy są mile widziani – dzieci, młodzież i dorośli. Nieważne, czy już dawno zaraziłeś się pasją do biegania, biegasz od czasu do czasu, robisz to niechętnie lub nie biegałeś nigdy, a z zazdrością obserwujesz kolegów i koleżanki truchtające w twojej okolicy. 3km i 5 km to dystanse, które możesz pokonać z nami!

W tym biegu czas się nie liczy, liczy się twój udział!

Wszystkie informacje i szczegóły dotyczące akcji i edycji 2009 znajdziecie Państwo na stronie  www.polskabiega.pl 

Na stronie Stowarzyszenia oraz w wyszukiwarce biegów akcji Polska Biega będą pojawiać się szczegółowe informacje o naszym biegu.

Organizatorem biegu z ramienia Stowarzyszenia jest Agata Bogucka 

kontakt mailowy : bieganie@fan.org.pl , tel: 605 069 547

Dołącz do nas!