18 kwietnia po raz drugi i ostatni w tym zimowym sezonie organizujemy wyjazd na narty biegowe. W stolicy polskiego narciarstwa biegowe, gdzie trwają Mistrzostwa Polski – Jakuszycach. Po tych trasach, ściga się obecnie wielka Mistrzyni – Justyna Kowalczyk.

 

Jeszcze możesz pójść w jej ślady i spróbować swoich sił z narciarstwem biegowym. Pod okiem instruktora nauczysz się jeździć, hamować i zobaczysz jakie to jest fajne.

W tej chwili mamy zarezerwowany mały autobus na 35 osób, pozostało wolnych 5 miejsc. Dlatego warto się spieszyć. W przypadku dużego zainteresowania i zebrania się odpowiedniej grupy zmienimy rezerwację na duży (50-osobowy) autokar.

Dlatego nie czekajcie na ostatnią chwilę tylko zgłaszajcie się i wysyłajcie zaliczki.

Dla wszystkich zainteresowanych mamy wiadomość, iż można się już zapisywać. Wystarczy jedynie zgłosić się telefonicznie 501 158 301 lub mailowo na n nordicwalking@fan.org.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i wpłacić zaliczkę w wysokości 30 zł na nasze konto:

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN

ul. Legnicka 65

54-206 Wrocław

Bank DnB NORD Polska S.A.

numer rachunku: 55 1370 1301 0000 1706 5107 4801 

Dla pierwszych 2 osób, które wpłacą zaliczkę czeka mała niespodzianka, na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia. Prosimy nie czekać do ostatniej chwili, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.