Zakończył się kolejny konkurs, w którym do wygrania były bilety na mecz siatkarzy EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław z MKS MOS Będzin. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 28 lutego o godz. 17:00 w Hali Gwardii przy ul. Krupniczej 15, czy tym razem Gwardia zwycięży?

Sytuacja siatkarzy nie jest do pozazdroszczenia, silny skład jaki wydawało się był przed sezonem w wyrównanej klasie zespołów dawał nadzieję na walkę. Jednak sezon zweryfikował nasze możliwości, pierwsza runda jeszcze nie była najgorsza jednak brak wyjazdowych zwycięstw nie pozwalał myśleć bardzo optymistycznie. Od stycznia zaczęły się problemy, koleni zawodnicy nie mogli brać udziału w treningach i meczach z powodu kontuzji. W drugiej rundzie nie wygrała Gwardia poza meczem grudniowym z SMS PZPS Spała żadnego meczu. W całej rundzie i tu odpowiedź na nasze konkursowe pytanie, zdobyła zaledwie 4 punkty – czy zdobędzie je w ostatnich dwóch pojedynkach. Będzie ciężko, ale musimy wierzyć!

Drugie pytanie dotyczyło rodziny Macieja Jarosza, a dokładniej czy ktoś z rodziny naszego trenera gra w innym zespole I ligi. Poprawna odpowiedź TAK, jest to Marcin Jarosz syn trenera w przeszłości zawodnik Gwardii Wrocław. Obecnie grający w zespole AVIA Świdnik walczącym o awans do Plus Ligi.

Nagrodę i tym razem podwójne zaproszenie na mecz siatkarzy wygrywa: Mirosław Rydz.

Gratulujemy, nagroda do odbioru w kasie hali przed meczem.