Czyli IV Edycja Młodych Nóg Wrocławia na starcie! Jest to młodzieżowy turniej piłkarski, od prawie dwóch lat wpisujący się w kalendarz miejskich wydarzeń sportowych. W trzech dotychczasowych edycjach imprezy wzięło udział prawie 300 zawodników oraz rozegranych zostało 125 meczów.

Od marca do maja 2009 roku trwać będzie kolejna odsłona rozgrywek. Zapraszamy do udziału w turnieju wszystkie grupy formalne i nieformalne, organizacje, instytucje, przedsiębiorstwa działające na rzecz młodzieży, gotowe poprzez grę w piłkę nożną integrować się z różnymi wrocławskimi środowiskami oraz promować aktywność fizyczną wśród młodych ludzi.

Podczas 4 edycji rywalizacja będzie się toczyć na otwartym boisku szkolnym ze sztuczną nawierzchnią przy Szkole Podstawowej nr 85 na ul. Traugutta 37 we Wrocławiu we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Szczegółowe informacje, regulamin ligi oraz dokumenty zgłoszeniowe znajdują się na stronie: www.mlodzi.wroclaw.pl  w dziale „Młode Nogi Wrocławia”. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: mlodenogi@mlodzi.wroclaw.pl  oraz w Punkcie Informacyjnym Młodzieżowego Centrum Informacji i Rozwoju przy pl. Dominikańskim 6, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 20.00. Wszelkie pytania prosimy kierować na powyższy adres mailowy lub telefonicznie: 693 789 250 (Krzysztof Pokorski).

Termin zgłoszeń upływa 5 marca 2009 roku.

Organizatorem turnieju jest dział Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego – Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju.

Więcęj na www.mlodzi.wroclaw.pl