Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie w którym do wygrania mamy bilety na najbliższy mecz siatkarzy EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław, jest to pierwszy konkurs. Warto jednak przed meczami naszych panów śledzić naszą stronę ponieważ będziemy przed każdym meczem go organizować.

Do wygrania mamy dwa pojedyncze bilety na mecz 17 stycznie 2009 (g. 18:00), pomiędzy EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław a Siatkarz Wieluń.

By je wygrać wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania, na odpowiedzi czekamy do środy. Wszystkie maile które nadejdą do nas do godz. 23:59 w środę 14 stycznia wezmą udział w losowaniu biletów. Należy odpowiedzieć na poniższe pytania:

1. Ile punktów we Wrocławiu oddała rywalom drużyna Macieja Jarosza?

2. Które miejsce zajęła drużyna Gwardii Wrocław S.A. w ostatnim sezonie w Polskiej Lidze Siatkówki (chodzi o ostatni sezon w którym Gwardia występowała w tych rozgrywkach)?

Czekamy na wasze odpowiedzi, liczymy na dużą ilość maili. Bo spotkanie z zespołem z Wielunia zapowiada się ciekawie. Podopieczni Damiana Dacewicza w ostatnim czasie zaliczyli zwyżkę formy i pokonali w rozgrywkach Pucharu Polski zespół z Częstochowy. Czy pokonają również zespół EnergiaPro Gigawat przekonamy się w następną sobotę.

ODPOWIEDZI PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES MAILOWY:   biuro@fan.org.pl

Informujemy również o konkursie, który organizujemy w dniu meczu na Hali, można obstawiać wynik spotkania typując wynik setów np. 3:1 dla Gwardii Wrocław oraz sumę małych punktów jakie zdobędą oba zespoły np. 198 punktów.

Zachęcamy do udziału w konkursach i dopingowania zespołowi EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław!