W najbliższą sobotę, 17 stycznia o godzinie 18.00 siatkarze Energii Pro Gigawat Gwardii Wrocław podejmą w hali na ulicy Krupniczej drużynę Siatkarza Wieluń. Zapraszamy do kibicowania oraz po odbiór biletów zwycięzców naszego konkursu.

Mecz z MUKS Siatkarzem Panapol Wieluń będzie drugim w tym roku kalendarzowym. W pierwszym spotkaniu podopieczni Macieja Jarosza ulegli gospodarzom, AZS PWSZ Nysa 2:3.

Gwardia walczy o możliwość gry w Plus Lidze.  Na razie zajmuje w tabeli siódme miejsce (na 11 drużyn). Ich najbliższy rywal jest wiceliderem rozgrywek. Przeprawa na pewno będzie trudna, ale doping wrocławskich kibiców może bardzo pomóc Gwardii. Na to właśnie czekają siatkarze. 

Podczas spotkania przewidziano atrakcje dla kibiców. Przeprowadzony zostanie konkurs, podczas którego widzowie typować mogą wyniki. Dla zwycięzców przewidziano drobne upominki.

W pierwszym tegorocznym konkursie nagrody w postaci biletów na najbliższe spotkanie siatkarzy wygrali: Mirosław Rydz oraz Sebastian Kusy. Bilety będą do odebrania w hali Gwardii przed meczem, o szczegółach odbioru zostaną Państwo powiadomieni mailem. Zwycięzcom gratulujemym a pozostałym życzymy powodzenia w kolejnych konkursach, a będzie ich nie mało. O wszystkim już wkrótce na naszej stronie bądźcie czujni.