W grudniu zgodnie z założeniami trwa przerwa w zajęciach z nordic walking. Zapraszamy na zaplanowane już w tej chwili zajęcia styczniowe. Zapraszamy na nie zarówno tych nowych jak i stałych bywalców zajęć z grupą Nordic Walking FAN Team.

Po zimowo-sylwestrowych szaleństwach na śniegu, po świątecznym objedzeniu warto pomyśleć o zbiciu kalorii. Nic więc lepszego jak spacer po parku z Nordic Walking FAN Team.

Dysponujemy sprzętem dla 20 osób i tyle osób bez własnych kijków może uczestniczyć w zajęciach, decyduje kolejność zgłoszeń. Opłata za zajęcia dla osób bez kijków wynosi 10 zł. W przypadku posiadania własnego sprzętu koszt udziału w zajęciach to 5 zł. W ramach tej opłaty uczestnicy otrzymują opiekę i pomoc profesjonalnych instruktorów nordic walking oraz wodę.

Zapisywać się można na zajęcia w terminach:

  • 10 stycznia 2009 – PARK KOZANOWSKI – g. 13:00, zbiórka przy Hotelu ORBITA
  • 25 stycznia 2009 – PARK SZCZYTNICKI – g. 13:00, zbiórka przy Wytwórni Filmów Fabularnych

Zgłoszenie w postaci wypełnionej ankiety (można ściągnąć TUTAJ), należy przesłać mailem na adres: nordicwalking@fan.org.pl lub fax-em 071 723 43 60, szczegółowe informacje telefoniczne udziela Katarzyna Moskal kierownik grupy pod telefonem +48 501 158 301.

Będą to pierwsze zajęcia w 2009 roku, więc dla wszystkich, którzy skorzystają z pierwszego spaceru w Parku Kazanowskim przygotujemy specjalną noworoczną niespodziankę. Dlatego nie ma co czekać tylko należy zapisywać się.

Te dwa spacery otworzą nam cykl zajęć w 2009 roku, w którym planujemy wiele wyjazdów, chcielibyśmy raz na 6 tygodni organizować spacer poza Wrocławiem. Zachęcamy nie tylko do udziału w spacerach, ale również do zapisywania się do sekcji Nordic Walking FAN Team, opłata roczna za członkostwo w sekcji 50 zł (w ramach tej opłaty przysługują dwa spacery w miesiącu bezpłatnie oraz możliwość wypożyczania sprzętu bezpłatnie).

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.