Już jutro siatkarze i siatkarki Gwardii Wrocław wezmą udział w imprezie charytatywnej organizowanej przez Zrzeszenie Studentów Polskich, Koła Naukowe, Organizacje Studenckie i Niezależną Gazetę Studentów B.E.S.T działających przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Akcja pod hasłem „Wielka Draka dla Dzieciaka, czyli Studenci Dzieciom” impreza w którą się włączyli zarówno siatkarze EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław oraz siatkarki Impel Gwardii Wrocław, mecz z udziałem siatkarek i siatkarzy przeciwko reprezentacji AZS UE Wrocław.

Spotkanie rozpocznie tą imprezę, która rozpocznie się już jutro (15 grudnia 2009) o godz. 13:15 w dużej hali Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu znajdującego się przy ul. Kamienna 35/37.

W czasie imprezy będą licytowane różne pamiątki sportowe między innymi strój reprezentacji Polski – Jakuba Jarosza, złota piłka z autografami zawodników wrocławskiej Gwardii i wiele wiele innych, tak więc warto przyjść i wspomów tą akcję.

Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów, Klubu i naszym.