W kolejnym spotkaniu I ligi mężczyzn siatkarze EnergiaPro Gigawat Gwardia Wrocław podejmują zespół Pronar Parkiet Hajnówka. Kto wyjdzie zwycięsko przekonamy się o tym w już w najbliższą sobotę 13 grudnia o godz. 18:00, w Hali Gwardii ul. Krupnicza 15.

Gwardziści w ostatniej kolejce ulegli na wyjeździe zespołowi beniaminka aspirującego do awansu MOS Będzin. Podopieczni Macieja Jarosza prowadzili już 2:1, jednak nie udało się wygrać i pokonać zespołu prowadzonego przez byłego zawodnika Gwardii Wrocław – Alberta Semeniuka. Jednak mimo wszystko przywieziono cenny punkt z trudnego terenu.

W najbliższą sobotę wrocławianie podejmują 3 zespół rozgrywek, do którego tracą 5 punktów. Mecz ten kończy pierwszą rundę rozgrywek i żeby myśleć o awansie potrzeba wygrać za 3 punkty by zbliżyć się do czołówki. Do pierwszego zespołu BBTS-u z którym gwardziści wygrali 3:2, tracą 10 punktów trzymamy więc kciuki za nich.

Miejmy nadzieję, iż siatkarze tym razem zgromadzą komplet punktów, zapraszamy wszystkich kibiców do hali Gwardii w najbliższą sobotę.

więcej informacji o siatkarzach Gwardii Wrocław na: www.gwardia.pl