Już 15 listopada w ramach Plus Ligi Kobiet swoją obecnością zaszczyci wszystkich widzów grupa taneczna Al-Mara. Prócz kibicowania siatkarkom, będzie można dowiedzieć się czym tak naprawdę jest taniec brzucha.

Al-Mara – jest grupą taneczną zajmującą się promocją tańca orientalnego i kultury orientu. Oferują bogatą gamę pokazów tanecznych, które obejmują zarówno pokazy solistek, jak i całej grupy. Swoją uwagę skupiają na tańcu brzucha, a także na tańcach bollywood. Założycielką grupy jest Małgorzata „Yanarim” Zujewicz.

Dzięki alraks alszarki – bo to prawdziwa nazwa tańca brzucha, każda kobieta może odkryć w sobie niezwykłe pokłady kobiecości i zmysłowości. Al-Mara promuje kobiecość i wdzięk, podkreślając leczniczy charakter tańca orientalnego.

Grupa liczy trzydzieści kobiet, większość szkoli swój warsztat taneczny od kilku lat. Tańczą w wielu stylach i odmianach, ich pokazy mają charakter teatralnego show, a ich fascynacją pragną dzielić się nie tylko z osobami zainteresowanymi tym kręgiem kulturowym. Chcą promować taniec orientalny na szerszą skalę.

Serdecznie zapraszamy 15 listopada o godzinie 16 w Hali Orbita!

 

Pierwszy dłuższy pokaz nastąpi tuż przed meczem, ok. godziny 15:40.