Miło nam poinformować, iż Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN objęło patronatem trzecią edycję rozgrywek – „Młode Nogi Wrocławia„. Mecze tych rozgrywek będą odbywać się w soboty, od listopada do grudnia, w hali „Oławka” na Niskich Łąkach.

W rozgrywkach biorą udział przedstawiciele organizacji i instytucji działających na rzecz młodzieży, a także grupy formalne i nieformalne, mające wpływ na rozwój młodzieży, gotowe promować aktywność fizyczną wśród młodych ludzi. Celem rozgrywek finansowanych przez Wydział Zdrowia w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego jest promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.

Wszelki pytania prosimy kierować mailowo na adres: mlodenogi@mlodzi.wroclaw.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub telefonicznie: Piotr Łącki +48-508-679-686.

A już 8 listopada na hali Oławka na Niskich Łąkach rozpocznie się III edycja rozgrywek! Tym razem do boju stanie 10 drużyn. Poniżej terminarz pierwszego dnia turnieju.

9.30 D.A. Maciejówka – MCIiR

10.00 D.A. Wawrzyny – AR LUZ

10.30 D.A. Redemptor – DSKE Inspirator

11.00 Fraternia – D.A. Antoni

11.30 Warsztaty Młodych Nóg* – zajęcia z podstaw prawidłowej rozgrzewki

12.00 SdF Pączki – Fraternia

12.30 D.A. Antoni – D.A. Redemptor

13.00 SdF Pączki – e-lama.pl

W turnieju debiutują dwie nowe ekipy – Studenci dla Futbolu Pączki oraz młodzieżowa ekipa z Karłowic – Fraternia. Do turnieju wraca też drużyna Duszpasterstwa Akademickiego Maciejówka. Zapowiada się twarda walka o zwycięstwo i dużo emocji. Rozstrzygnięcie rozgrywek nastąpi w połowie grudnia.

Serdecznie zapraszamy na halę Oławka do oglądania spotkań oraz na naszą stronę do śledzenia losów rozgrywek!