Witamy wszystkich naszych gości na długo oczekiwanej nowej stronie. Prace nad nią nie są zakończone dlatego niektóre jej części nie zostały oddane jeszcze dla internautów. Ale z każdym dniem mamy nadzieję dojdą kolejne informacje. Strona została oparta na podobnej konstrukcji co poprzednia jednak są lekkie zmiany.

 W dalszym ciągu główne menu jest na górze strony, po kliknięciu poszczególnych opcji otwierają nam się kolejne możliwości. Mamy nadzieję iż ta strona przypadnie wam do gustu i będziecie ją odwiedzali jeszcze częściej.

Nam pozostały do uruchomienia między innymi akcje, których jest tak dużo, że nie zdążyliśmy wszystkich przygotować pod nowy portal. Dojdzie jeszcze nowa zakładka Media w niej będzie wiele informacje dla dziennikarzy o naszych akcjach, a takżde wszelkie materiały prasowe, radiowe i TV jakie mamy z naszych akcji. Kolejnym dodatkiem będzie rozbudowany dział imprez, nad którym pracujemy. Znajdą się tam szczegółowe informacje o imprezach organizowanych przez nas i naszych partnerów.

Po za tym doszedł rozbudowany dział WSPÓŁPRACA, w tej części strony można znaleść informacje o tym jak można z nami nawiązać współpracę oraz kto jest naszym partnerem, jakim imprezom patronujemy, jak również kto i w jakim stopniu nam pomaga. Innym nowym działem jest WOLONTARIAT w którym to można znaleść informacje o tym jakich wolontariuszy potrzebujemy, na czym polega wolontariat, znaleść wzory dokumentów itp.

Zachęcamy również do przesyłania uwag dotyczących strony na adres: redakcja@fan.org.pl