Poszukujemy osób i organizacji, które chcą się przyłączyć w organizację 4 edycji Siatkarskich Mikołajek. Potrzebujemy zarówno wolontariuszy na samą imprezę, która wszystko na to wskazuje odbędzie się 7 grudnia, jak i osoby i organizacje, które chcą się włączyć w przygotowania imprezy.

Każda pomoc mile widziana, liczy się dosłownie każda ręka do pomocy jak również w cenie są nowe pomysły. Do samej imprezy czasu jest jeszcze dużo, nie mniej nie zwalniamy tempa z przygotowaniami. Cały czas pozyskujemy Sponsorów i Partnerów imprezy.

 Już niedługo ruszy zbiórka druga edycja zbiórki zabawek – „PODZIEL SiĘ ZABAWKĄ”. Akcja ta była bardzo owocna w zeszłym roku i w tym roku postanowiliśmy ją powtórzyć. Organizatorem zbiórki z ramienia Stowarzyszenia są Dorota Mikołajewska oraz Monika Łukaniec, do których mogą zgłaszać się osoby zainteresowane pomocą przy realizacji tej akcji. Dziewczyny czekają również na zgłoszenia od szkół, placówek, organizacji i innych instytucji które na swoim terenie gotowe byłyby tak ową zbiórkę przeprowadzić.

 Na zgłoszenia i pomysły osób, które chciałby pomóc w samej imprezie czeka Marzena Okupniak, z chęcią odpowie na wasze pytania.

Informujemy, iż został już uruchomiony mail mikolajki@fan.org.pl – gdzie można wysyłać maile i pytania w sprawie samej imprezy. O postępach i atrakcjach będziemy pisać w newsach. Więc zachęcamy gorąco do śledzenia naszej strony.