Jak powszechnie wiadomo działalność większości organizacji o charakterze promocji sportu czy kulturalnym zależy często od hojności Sponsorów i Darczyńców.

Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN od samego początku swojego istnienia współpracuje z instytucjami, firmami, i przedsiębiorstwami, które finansowo wspierają jej przedsięwzięcia oraz działalność. Serdecznie zachęcamy do wspierania działalności naszego Stowarzyszenia, licząc na to, że fakt sponsoringu może przyczynić się do budowania pozytywnych skojarzeń względem Firmy sponsorującej a Stowarzyszeniem. Państwa fundusze umożliwią realizację naszych ambitnych planów.

W związku z prężnie rozwijającą się działalnością naszego Stowarzyszenia chcielibyśmy Państwu przybliżyć obszar naszej działalności oraz możliwość nawiązania współpracy.

Organizacja powstała w listopadzie 2005 roku, skupia się głównie na promocji imprez sportowych i ich współorganizowania. Nie zamykamy się jednak na inne ciekawe inicjatywy. Celem organizacji jest budowa i rozwój społeczeństwa lokalnego, oprawa i organizacja imprez oraz widowisk sportowych. Chcemy również promować nowe dziedziny nauki, które można wykorzystać w sporcie. Posiadamy wiele grup i sekcji. Do najważniejszych należy grupa 3PiR (Pierwszej Pomocy Przedmedycznej i Ratownictwa) oraz iPR (Inicjatywa Public Relations), w ramach stowarzyszenia działają również sekcje Volleyball Team (amatorska drużyna siatkarek), FAN Trikke Club, Siatkarska Gwardia (Klub Kibica Gwardii Wrocław), Nordic Walking FAN Team, a już za chwilę ruszy amatorska drużyna koszykarzy. Jesteśmy pierwszą organizacją związaną ze sportem, która otrzymała od Fundacji Jurka Owsiaka półautomatyczny defibrylator AED.

Wspólnie z grupą wolontariuszy realizujemy wiele projektów, których nie można wymienić w kilku zdaniach. O wszystkich mogą Państwo poczytać na naszej stronie internetowej. Nadmieniamy, iż projekty, które realizowaliśmy w przeszłości spotykały się z aprobatą władz lokalnych, środowiska sportowego i mediów. Były to między innymi Siatkarskie Mikołajki, V Puchar Polski Klubów Kibica, Piknik Zdrowo i Bezpiecznie, Siatkarskie Podsumowanie sezonu, Dzień Dziecka z Ratownictwem, Dzień Dziecka z FAN-em, konkurs na plakat „Czy 4 minuty dla Ciebie to dużo?”, FAN Orkiestry i wiele innych ciekawych projektów.

Zwracamy się do Państwa z propozycją nawiązania współpracy. We wstępie przedstawiliśmy Państwu formy naszej działalności. W tej chwili poszukujemy funduszy na realizację kolejnych projektów oraz bieżących wydatków związanych z rozgrywkami amatorskimi, w których wystąpią nasze zespoły. Za pomoc w realizacji naszych projektów i celów proponujemy umieszczenie logo Państwa Firmy na stronie internetowej (www.fan.org.pl), innymi formami reklamy Państwa Firmy jest reklama na koszulkach naszych zespołów, istnieje również możliwość zgłoszenia zespołów do rozgrywek pod nazwą ze sponsorem.

Pragniemy dodać iż w przeszłości współpracowaliśmy między innymi z: EnergiaPro Grupa TAURON, Telefonia Dialog, Kaufland Polska, WPO ALBA, Impel SA, Multikino, Południowo-Zachodnia SKOK, Drukarnia TiR, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji i wiele innych podmiotów.

W ramach każdego z pakietu Sponsor zobowiązuje się do pokrycia kosztów umieszczenia jego znaku na produkcie (np. wykonanie nadruku logo na koszulkach, wydruk banera itp.)

SPONSOR  ZŁOTY
•    Umieszczenie logo na koszulkach zespołu
•    Banery podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie w pierwszym planie
•    Logo na stronie WWW
•    Logo na materiałach poligraficznych wydawanych przez Stowarzyszenie
Wsparcie powyżej 5 000 zł (rocznie)

SPONSOR SREBRNY
•    Umieszczenie logo na koszulkach zespołu
•    Banery podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie w pierwszym planie
•    Logo na stronie WWW
•    Logo na materiałach poligraficznych wydawanych przez Stowarzyszenie
Wsparcie powyżej 3 000 zł (rocznie)

SPONSOR BRĄZOWY
•    Banery podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie w drugim planie
•    Logo na stronie WWW
•    Logo na materiałach poligraficznych wydawanych przez Stowarzyszenie
Wsparcie powyżej 1 000 zł (rocznie)

PARTNER
•    Banery podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie w drugim planie
•    Logo na stronie WWW
•    Logo na materiałach poligraficznych wydawanych przez Stowarzyszenie
Wsparcie do 1 000 zł (rocznie)

Ponadto Sponsorzy otrzymają:
•    Sprawozdania z realizowanych akcji i imprez
•    Bezpłatne wejściówki na te imprezy (oprócz imprez o charakterze charytatywnym)
•    Możliwość prezentacji własnej oferty produktów podczas organizowanych imprez
•    Możliwość zoorganizowania dla niej imprezy firmowej przez nasze Stowarzyszenie

Przewidujemy również inne możliwości współpracy, jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl