Dla wszystkich zainteresowanych spacerami Nordic Walking mamy dobrą wiadomość. Do końca listopada trwa nasza oferta na nordycki chód. Jak już wspominaliśmy wcześniej poza spacerami, będzie okazja również pobiegać z użyciem kijków do NW. Z powodu pogody w grudniu postanowiliśmy zrobić miesięczną przerwę.

 

W związku z tym wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spacery dla początkujących w dniach:

12 października – godzina 15, spotkanie pod Wytwórnią Filmów Fabularnych

30 listopada – godzina 15, spotkanie w Lasku Osobowickim

Dodatkowo chcemy wszystkich zachęcić do naszego nowego projektu – Bieganie z kijkami. Spotkania w formie przeprowadzania ćwiczeń będą podobne do spacerów Nordic Walking. Na początku wszystkim uczestnikom zostanie przedstawione czym jest Nordic Walking. Kolejno przystąpimy do rozgrzewki, po czym poznamy podstawowe zasady chodu Nordic Walking. Są one niezbędne do właściwej techniki biegania z kijkami. Następnie uczestnicy spróbują swoich sił w bieganiu z kijkami na kilku krótkich wyznaczonych odcinkach. Zajęcia te będą dobrym początkiem, aby na stałe wcielić w życie długie dystanse biegu z kijkami.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bieganie z kijkami w następujących terminach:

26 października – godzina 17, Park Grabiszyński

14 listopada – godzina 18, Park Kozanowski

29 listopada – godzina 16.30, Lasek Mokrzański

Przypominamy, że aby uczestniczyć w zajęciach należy najpierw zapisać się mailowo (nordicwalking@fan.org.pl) bądź telefonicznie (501 158 301).

Kasia Moskal