Grupa Nordic Walking FAN Team postanowiła aktywnie spędzać jesienny listopad. Jest to okres kiedy potrzebujemy dużo ruchu i aktywności. Dlatego też w tym miesiącu mamy do zaproponowania wiele spacerów, na które serdecznie zapraszamy.

Pierwszy spacer, na który zapraszamy zarówno zaawansowanych, jak i początkujących odbędzie się 16 listopada. Spotykamy się o godzinie 15 w Parku Kozanowskim – pod Halą Orbitą. Atrakcją tego dnia będzie poznanie elementów biegania  z kijkami, które jest równie interesujące jak sam spacer Nordic Walking.

Kolejnym spacer odbędzie sie 29 listopada o godzinie 13 w Lasku Mokrzańskim. Podobnie jak poprzednio, towarzyszyć będzie nam wiele atrakcji, między innymi podstawy biegania z kijkami.

Z okazji Andrzejek zapraszamy wszystkich, którzy chcą się nauczyć podstaw chodu nordyckiego na spacer dla początkujących. Odbędzie się on 30 listopada. Spotykamy się o godzinie 15 w Lasku Osobowickim. Na wszystkich zainteresowanych czeka tego dnia wiele andrzejkowych niespodzianek.

Dla wszystkich chętnych odkrywania nowych terenów zapraszamy na spacer wyjazdowych, który odbędzie się 22 listopada. Tym razem będziemy zwiedzać malownicze okolice Obornik Śląskich.

Ilość miejsc podczas wszystkich spacerów jest ograniczona, więc proszę nie czekać do ostatniej chwili.

Wszystkie informacje dotyczące spacerów i grupy Nordic Walking FAN Team można usyskać pod telefonem 501 158 301 lub nordicwalking@fan.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!