Spotkania będą miały na celu integrację Seniorów oraz poszerzanie ich zainteresowań. Będzie to realizowane poprzez różne działania.

Spotkania podzielą się na rodzaje:

  • towarzyskie – które będziemy chcieli łączyć z prelekcjami zaproszonych gości (np. wykłady prozdrowotne, opowiadania o wyprawach do niezwykłych miejsc we współpracy z wrocławskimi przewodnikami, spotkania ze sportowcami we współpracy z klubami sportowymi). Aby umilić Seniorom spotkania, na miejscu organizatorzy będą zapewniać bufet kawowy.
  • rekreacyjne – różnego typu wyjścia w czasie których seniorzy będą zażywali ruchu i różnych forma aktywności ruchowej i rekreacji, a także emocjonowali się w czasie zawodów sportowych – szerzej o spotkaniach w dziale zajęcia rekreacyjne.
  • kulturalne – będziemy aktywizowali Seniorów nie tylko ruchowo, ale i intelektualnie między innymi organizując wyjścia do teatru, kina, filharmonii czy opery – szerzej w dziale wyjścia kulturalne.

Natomiast spotkania towarzyskie będą mamy nadzieję miłymi spotkaniami w doborowym towarzystwie.

Pierwsze spotkanie odbyło się 12 lutego o godzinie 18:00. Była to inauguracja naszego klubu.

Tego dnia zaprosiliśmy do nas przedstawicieli Regionalnej Rady Olimpijskiej, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach ze sportem oraz jak w wieku Senioralnym nie rezygnować z aktywności fizycznej i działalności na rzecz społeczeństwa.

Kontakt: Małgorzata Kubiszewska
kordynator klubu
e-mail: klubseniora@fan.org.pl
tel: +48 508 918 428

bo sport tworzą ludzie i ich myślenie

Nasza organizacja korzysta z pomocy Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 prowadzonego przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella” a współfinansowanego przez Gminę Wrocław.

www.sektor3.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl