Osoby, które chcą zostać członkiem Stowarzyszenia muszą złożyć akces w postaci deklaracji członkowskiej, również należy określić czy składa się akces tylko do Stowarzyszenia czy również do sekcji. Po wybraniu odpowiedniej dla siebie sekcji i przyjęciu ich w poczet członków muszą dokonać opłaty wpisowego oraz składki członkowskiej.

 OPŁATA WPISOWA – 10 zł

  • opłata pokrywa m.in. wydanie karty członkowskiej – FAN Karta 

Decyzją Zarządu Stowarzyszenia z dniem 30 września 2016 roku została podjęta decyzja o ujednoliceniu składek członkowskich od 2017 roku. Uznaliśmy, że odchodzimy od modelu dzielenia składek w zależności od sekcji aktywności. Sekcje i deklaracje przynależności do nich pozostają, ale nie ma dodatkowych opłat za przynależność do danej sekcji.

Od 2017 roku składka członkowska do Stowarzyszenia wyniesie:

90,00 zł

TERMINY:

  • składkę w pełnej wysokości należy opłacić najpóźniej do 31 stycznia 2017 roku, a w przypadku korzystania wcześniej z oferowanych wydarzeń, należy opłacić ją przed udziałem w wydarzeniu
  • składkę można również opłacić w dwóch ratach. Pierwsza w wysokości 50,00 zł płatna do 31 stycznia 2017 roku, druga płatna najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku

CO W ZAMIAN:

  • jednakowa zniżka dla wszystkich członków na wszystkie wydarzenia (min. 25%), wyjątek mogą stanowić wydarzenia niskobudżetowe.
  • możliwość udziału w imprezach integracyjnych, planujemy organizację wyjazdów integracyjnych, wyjazd/wypad jednodniowy z ogniskiem poza Wrocław, rejs statkiem z zabawą i grillem, wigilia.

Liczymy na was drodzy członkowie, bo sport tworzą ludzie i ich myślenie!